Bekle!
Kişisel ayarlarınız nedeniyle, size uygun promosyon bulunamadı

Sıkça Sorulan Sorular

Kupon Kodu Kullanımı

Kupon kodunuzu kullanabilmek için aşağıdaki adımlar sırasıyla uygulanmalıdır:

-        Öncelikle www.millipiyangoonline.com veya Milli Piyango Mobil Uygulaması üzerinde kayıtlı Milli Piyango Online oyun hesabınızın olması ve üyeliğinizin aktif  olması gerekmektedir. Milli Piyango Online oyun hesabınız yoksa, Üye Ol formu ile hesabınızı oluşturabilirsiniz.

-        Milli Piyango Online oyun hesabınızı oluşturduktan sonra Hesabım > Bonuslarım sayfası üzerinden size gönderilen Milli Piyango Yılbaşı Bileti kupon kodunu ilgili alana girmeniz ve aktif duruma getirmeniz gerekmektedir. Kupon kodunun aktif duruma getirilmesi sonrası kupon kodu değerinde bonus tutarı hesabınıza tanımlanacaktır.

-        Kupon kodunuzu aktif duruma getirdikten sonra Milli Piyango sayfası üzerinden yılbaşı biletinizi satın alabilirsiniz.

 

Kupon kodları çeyrek, yarım ve tam olmak üzere tüm Milli Piyango 2023 Yılbaşı biletleri için geçerlidir. Kupon kodları ile sadece Milli Piyango Yılbaşı bileti satın alınabilecek, online platformlarda bulunan diğer oyunları oynamak için kullanılamayacaktır.

Satın alınmış ve www.millipiyangoonline.com veya Milli Piyango Mobil Uygulaması üzerinden aktif duruma getirilmiş kupon kodları ile 31 Aralık 2023 12.00‘ye kadar Milli Piyango Yılbaşı bileti satın alınabilecektir. 

31.12.2023 12.00‘ye kadar kupon kodlarının aktif duruma getirilmesi ve Milli Piyango Yılbaşı biletinin satın alınmış olması gerekmektedir. Bu tarihe kadar kupon kodu aktif duruma getirilmezse veya aktif duruma getirilen kupon kodu ile Milli Piyango Yılbaşı Bileti satın alınmazsa, kupon kodu geçersiz olacaktır.

Evet, satın aldığınız kupon kodu ile farklı kişiler www.millipiyangoonline.com veya Milli Piyango Mobil Uygulaması üzerinden Milli Piyango Yılbaşı bileti satın alabilir. Ancak kupon kodları tek kullanımlıktır, bir kupon kodu yalnızca bir defaya mahsus ve tek oyun hesabı için aktif edilebilir.

Herhangi bir limit bulunmamaktadır.

Satın alınmış Milli Piyango biletleri iade edilemez.

Yılbaşı biletinizi www.millipiyangoonline.com veya Milli Piyango Mobil Uygulamasında Hesabım> İşlem Geçmişim sayfası üzerinden Sayısal Oyunlar kategorisini ve İşlem menüsünden Milli Piyango’yu seçerek görüntüleyebilirsiniz.

Oyuncularımız, 31 Aralık 2023 tarihinde gerçekleşecek olan Milli Piyango Yılbaşı çekilişini www.millipiyangoonline.com web sitesinde bulunan MP TV üzerinden canlı izleyebilecekleri gibi, çekiliş sonuçlarını çekiliş tamamlandıktan sonra web sitesi ve Milli Piyango Mobil Uygulaması Sonuçlar sayfası üzerinden takip edebileceklerdir.

Yılbaşı biletinize ikramiye çıkması durumunda kazancınızı www.millipiyangoonline.com veya Milli Piyango Mobil Uygulamasında Hesabım > İşlem Geçmişim sayfası üzerinden Milli Piyango biletinizin üzerine tıklayarak görüntüleyebilirsiniz.

Ayrıca Milli Piyango Yılbaşı Çekiliş Sonuçlar sayfası üzerinden biletinizin üzerinde bulunan 23 haneli Seri Numarası veya 7 haneli Bilet numarası ile kazanç kontrolü yapabilirsiniz. 

Kazancınız, Milli Piyango 2023 Yılbaşı çekilişi tamamlandığında Milli Piyango Online oyun hesabınıza otomatik olarak yatırılacaktır. 

Oyuncularımız Milli Piyango Online hesaplarına yüklenen ikramiyeleri, online platformlarımız üzerinden bankaya para çekme işlemi ile banka hesaplarına transfer edebilirler.

Kazanan oyuncularımız online platformlarımızdan birine giriş yaptıktan sonra Hesabım > Para Çekme menüsü altından ikramiyelerini çekmek istedikleri bankanın IBAN numarasını ve çekmek istedikleri tutarı girerek ikramiyelerini banka hesaplarına çekme talimatı verebilirler. İkramiye ödemeleri en fazla 5 gün içerisinde oyuncularımızın banka hesaplarına yapılmaktadır.

Şirketimiz Sisal Şans İnteraktif Hizmetler ve Şans Oyunları Yatırımları A.Ş.’nin tertip ettiği şans oyunları kapsamında verilen ikramiyeler mevcut durumda Veraset ve İntikal Vergisi Kanununda belirtilen 23.387 TL istisna tutarı hariç olmak üzere %20 veraset ve intikal vergisine tabidir. 

Yardıma mı ihtiyacın var?
Sıkça Sorulan Sorular İnceleyin