MP TV İzle

Canlı yayınlanan çekilişleri buradan izleyebilirsin!

Canlı
Milli Piyango'da yenilikler
Harmonious colour themes Harmonious colour themes Harmonious colour themes
Çekiliş sonuçları Milli Piyango Online’da!

Milli Piyango’da haftanın her günü bir çekiliş var! Biletine ikramiye çıkıp çıkmadığını öğrenmek için çekilişlerimizi Milli Piyango TV üzerinden canlı izleyebilir ya da sonuçlar sayfası üzerinden bilet numaranı girebilirsin.

Çekiliş sonuçlarına bak
Sayısal Loto şimdi çok Çılgın!

Sayısal Loto kısa sürede 325 Milyon TL’ye ulaşacağı öngörülen çılgın ikramiye tutarı ile artık daha Çılgın! Sayısal Loto artık 2 bilenin de kazanacağı yeni kazanma kategorisiyle daha fazla sayıda ödülü daha fazla kişiye kazandırıyor.

Şimdi oyna
alt alt alt
Kazı Kazan oyunları Türkiye’de ilk defa internette!

Kazı Kazan’ı hemen online oyna, anında kazan! Birbirinden farklı temalar ve oynama stilleri ile herkese uygun bir Kazı Kazan oyunu var! Kazı Kazan’ın oyun portfolyosu her ay düzenli yenilenir.

Yeni Kazı Kazan oyunlarını hemen oynamak için tıkla.
Milli Piyango’da yeni oyunlar ve servisler

1 Ağustos’tan itibaren Milli Piyango’da büyük değişim!

Türkiye çapındaki erişim ağımız, şans oyunları alanındaki tecrübemiz ve son teknoloji altyapımız ile Milli Piyango’yu sonraki 10 yıla hazırlıyoruz ve ülke ekonomisine katkı yapmayı hedefliyoruz. Milli Piyango, Çılgın Sayısal Loto, Süper Loto, Şans Topu ve Kazı Kazan oyunlarındaki yeniliklerle oyunculara da daha fazla eğlence ve kazanma şansı sunuyoruz.

Milli Piyango’nun köklü geleneklerini koruyup ve deneyimlerini arkamıza alarak ,Türkiye çapında geniş erişim ağımız, şans oyunları alanındaki deneyimimiz ve son teknolojiyi kullanan teknik altyapımız ile Milli Piyango’yu sonraki 10 yıl’da da hakkıyla temsil etmek! Böylece, Türkiye ekonomisine katkı sağlayacağımıza ve şans oyunları sektörüne getireceğimiz yenilikler ile oyunculara eğlenceli bir oyun dünyası sunacağımıza inanıyoruz.

 

Milli Piyango’nun tüm yeniliklerini keşfet

Milli Piyango Online’da kendi profilini oluşturabilirsin. Çılgın Sayısal Loto, Süper Loto, Şans Topu, Kazı Kazan’ın internete özel oyunlarını online oynayabilir ve Milli Piyango biletini internetten satın alabilirsin. Kazançların 7/24 tüm anlaşmalı bankaların hesaplarına yatmaktadır. Profilin sayesinde ikramiyelerini istediğin zaman görüntülüyebilirsin.

Şans oyunlarının çekiliş sonuçlarını sonuçlar sayfasından ve Milli Piyango’nun YouTube kanalındaki canlı yayından takip edebilirsin. İkramiye kazananların hikayeleri ve anlık verilerle Türkiye’nin Şans Haritası Milli Piyango Online’da! Milli Piyango Online, Bilinçli Oyun politikasını benimseyen, Türkiye’nin şans oyunları sitesidir.                                            

 

   

Yardıma mı ihtiyacın var?