Bekle!
Kişisel ayarlarınız nedeniyle, size uygun promosyon bulunamadı

Sıkça Sorulan Sorular

Para Çekme
Milli Piyango Online hesabınıza giriş yaptıktan sonra Hesabım > Para Çekme sayfası üzerinden oyun hesabınızda bulunan çekilebilir tutarı, çekmeyi istediğiniz banka hesabına ait IBAN bilgisini girerek banka hesabınıza transfer edebilirsiniz.
 
Milli Piyango Online hesabınızdan para çekme talebinde bulunabilmeniz için çekmek istediğiniz tutarın en az 10 TL olması gerekmektedir. Ancak aşağıda belirtilen saatler için para çekebileceğiniz minimum tutar, bankalara göre değişiklik gösterebilmektedir.
 
Anlaşma dışı bankalardan yapacağınız para çekme talepleri, EFT saatleri içerisinde (mesai saatleri) banka hesabınıza aktarılmaktadır. Para çekme talebinizin gerçekleşeceği günün, resmi/dini bayram günleri ile yılbaşı günü olan genel tatil günlerine rastlaması durumunda işleminiz, bu günleri takip eden ilk iş günü gerçekleşecektir.
 
Dikkat Edilmesi Gereken Önemli Hususlar;
 
  • Sadece kendinize ait olan vadesiz bir banka hesabına para çekme talebinde bulunabilirsiniz.
  • Kendi adınıza kayıtlı IBAN bilgilerinizi doğru olarak tanımlamalısınız. Lütfen IBAN bilginizi arada boşluk bırakmadan, 26 karakter olacak şekilde ve büyük harf kullanarak giriniz.
  • Para çekme talebinde bulunmadan önce lütfen Milli Piyango Online bakiyenizi kontrol ediniz, bakiyenizdeki çekilebilir tutardan yüksek bir tutar çekilemez.
  • İlk para çekme talebiniz onaylanmadan ikinci bir para çekme talebiniz kabul edilemez.
  • Kredi kartınıza para gönderimi yapılamamaktadır. Banka hesap kartı ve banka müşteri numaraları tanımlandığında da para gönderimi yapılamamaktadır.
  • Sadece TL olarak ödeme yapılabilmektedir.

Para çekme talebiniz iptal edilerek tutar Millipiyango Online hesabınıza geri aktarılmış olabilir. Hesabım > İşlem Geçmişim ekranından para çekme talebinizin durumunu kontrol edebilirsiniz.

Mesai saatleri sona erdiği için para çekme talebiniz gerçekleşmemiş olabilir. İlk iş gününde talebiniz gerçekleşmek üzere beklemektedir.

Aynı gün içerisinde en fazla 15 adet para çekme talebinde bulunabilirsiniz, sonraki para çekme taleplerinizin ertesi gün yeniden yapılması gerekmektedir.

Daha fazla bilgi için destek@millipiyangoonline.com adresine e-posta gönderebilir, 0850 390 7333 numaralı Müşteri Destek Hattını arayabilir ya da Canlı Destek uygulaması üzerinden destek ekibimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

ATM'den Kartsız dışındaki diğer ödeme kanallarından yatırdığınız tüm tutarlar ve kazançlarınız bakiyenize çekilebilir tutar olarak yansımaktadır. ATM'den kartsız olarak yatırdığınız tutarlar ve Bonuslar hesabınıza Geri Çekilemez Tutar olarak yansır.

Para çekme işleminde herhangi bir komisyon bedeli alınmaz.

Üyelere yapılan ödemelerin kendi isimlerine kayıtlı banka hesap numaralarına ödenmesi zorunluluğu vardır. Kendi adınıza kayıtlı bir hesap numarası açarak para çekme talebinde bulunmanızı rica ederiz.

Yardıma mı ihtiyacın var?
Sıkça Sorulan Sorular İnceleyin