Bekle!
Kişisel ayarlarınız nedeniyle, size uygun promosyon bulunamadı

Sıkça Sorulan Sorular

Üyelik İşlemleri

Üye Ol sayfasında yer alan formu doldurarak yeni hesap oluşturabilirsiniz. 18 yaşını doldurmuş her T.C. vatandaşı Milli Piyango Online üyesi olabilir.

Milli Piyango Online hesap bilgileriniz üyelik kaydınız tamamlandığında belirttiğiniz e-posta adresinize gönderilecektir.

Giriş Yap butonuna basarak, üyelik bilgilerine kaydettiğiniz e-posta adresi, Türkiye Cumhuriyeti Kimlik Numarası veya e-posta ile size iletilen hesap numarası bilgilerinden biri ve şifreniz ile hesabınıza giriş yapabilirsiniz.

Milli Piyango Online hesabı oluşturmak ücretsizdir.

Hayır, aynı Türkiye Cumhuriyeti Kimlik Numarasına bağlı bir üyelik oluşturulabilir.

Üye Ol formunda yer alan tüm zorunlu bilgileri doldurduğunuzu ve girdiğiniz bilgilerin doğruluğunu kontrol ediniz. Problem yaşamanız halinde destek@millipiyangoonline.com adresine e-posta gönderebilir, 0850 390 7333 numaralı Müşteri Destek Hattını arayabilir ya da Canlı Destek uygulaması üzerinden destek ekibimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Oyun oynayabilmeniz için öncelikle Milli Piyango Online hesabınıza para yatırmanız gerekmektedir. Hesabınızda yeterli bakiyenizin olması durumunda Milli Piyango menüsünden bilet alıp, Sayısal Oyunlar ve Kazı Kazan menüsünden istediğiniz oyunu çevrimiçi oynayabilirsiniz.

Giriş Yap ekranında yer alan "Şifremi Unuttum" linkine tıkladıktan sonra gerekli talimatları takip ederek şifrenizi sıfırlayabilir ve yeni şifrenizle hesabınıza giriş yapabilirsiniz.

Hesabım > Profilim sayfasında yer alan İletişim İzinleri alanından aboneliğinizi başlatabilirsiniz.

Üye olurken e-posta adresinizi yanlış girmiş veya Hesabım > Profilim sayfasında yer alan İletişim İzinleri alanını işaretlememiş olabilirsiniz. Kontrollerinizi yaptıktan sonra destek@millipiyangoonline.com adresine e-posta gönderebilir, 0850 390 7333 numaralı Müşteri Destek Hattını arayabilir ya da Canlı Destek uygulaması üzerinden destek ekibimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Evet, Hesabım>Hesap Ayarları sayfasından hesap kapatma talebinizi iletebilirsiniz. Gerekli kontroller sağlandıktan sonra 5 iş günü içerisinde hesap kapatma işleminiz gerçekleştirilecektir.

Milli Piyango Online hesabınıza giriş yaptıktan sonra Hesabım > Profilim sayfası üzerinden kayıtlı bilgilerinizi değiştirebilirsiniz.

Evet, kazandığınız ikramiyelerle Milli Piyango bileti satın alıp, online oyun oynayabilirsiniz.

Hesabım > İşlem Geçmişim sayfasından aktif ve geçmiş biletleriniz ile oynadığınız oyunları görüntüleyebilirsiniz.

Hesabım > İşlem Geçmişim sayfasından kazançlarınızı görüntüleyebilirsiniz.

Hesabım > İşlem Geçmişim sayfasından para yatırma ve çekme haraketlerinizi görüntüleyebilirsiniz.

Evet, cihazınızın türüne göre Milli Piyango Mobil uygulamasını App Store, Google Play Store veya Huawei App Gallery üzerinden indirebilirsiniz. Detaylı bilgi için: https://www.millipiyangoonline.com/uygulamayi-indir adresini ziyaret edebilirsiniz.

Sorumlu Oyun; 18 yaşından küçüklerin piyango oynamamaları ve oyuncuların oyun bağımlılığından korunması konuları ile ilgilidir. Sorumlu oyun kapsamında, oyunculara kendilerini bağımlılıktan koruyabilmeleri adına geçici veya kalıcı uzaklaşma imkanı verilir. Daha detaylı bilgiye Sorumlu Oyun sayfası üzerinden ulaşabilirsiniz.

Yardıma mı ihtiyacın var?
Sıkça Sorulan Sorular İnceleyin