Bekle!
Kişisel ayarlarınız nedeniyle, size uygun promosyon bulunamadı
Para Yatırma Limiti

Oyuncuların para yatırma geçmişi ve yaş grupları baz alınarak geliştirilen “Para Yatırma Limiti” uygulaması Milli Piyango Online web sitesi ve mobil uygulaması üzerinde hayata geçirilmiştir. Bu kapsamda, oyunculara üst limitler tanımlanmıştır. Oyuncular, Milli Piyango Online hesaplarına giriş yaparak limit bilgilerine ulaşabilir ve diledikleri zaman limitlerini düşürebilirler. 

Kullanıcıların geçmiş dönemlerde yapmış oldukları para yatırma alışkanlıkları göz önünde bulundurularak limit belirleme işlemleri gerçekleştirilmiştir. Ayrıca bazı kullanıcılar için geçerli olan bir de yaş kriterimiz vardır ki, bu yaş kriteri belirlenirken ilgili yaş aralıklarındaki olan kullanıcıların sahip olduğu para yatırma alışkanlıkları da göz önünde bulundurulmuştur.

Para yatırma limitinizi Milli Piyango Online websitesi üzerinden Hesabım > Hesap Ayarları veya Milli Piyango mobil uygulaması üzerinden Menü > Hesap Ayarları altındaki Haftalık Para Yatırma Limiti kısmından değiştirebilirsiniz.

Para yatırma limitinizi Milli Piyango Online websitesi üzerinden Hesabım > Hesap Ayarları veya Milli Piyango mobil uygulaması üzerinden Menü > Hesap Ayarları altındaki Haftalık Para Yatırma Limiti kısmında görebileceğiniz üst limite kadar artırabilirsiniz.

Limitinizi tüm kullanıcılar için geçerli ve aynı olan 50 TL’ye kadar azaltabilirsiniz.

Para yatırma limiti 7 günlük periyotlar için belirlenir. Limitinizi değiştirdikten sonra yapacağınız diğer değişikliklerden en son yaptığınız değişiklik 7 günlük periyodun bitmesiyle sisteme yansır.

Para yatırma limitinizde yaptığınız son değişikliğin üstünden 7 gün geçmişse ve Hesap Bilgilerim kısmında gördüğünüz üst limitin altında bir limitiniz varsa, limitinizi gördüğünüz bu üst limit tutarına  kadar  artırabilirsiniz.

Limitiniz, burada gördüğünüz üst limit kadarsa bir sonraki haftaya kadar tekrar para yatırma işlemi yapamazsınız. Para yatırma limitinize ulaşmanıza rağmen para yatırma işlemi yapmaya çalışırsanız:

  -Banka kartı ile yapılan para yatırma işlermlerinde sistem uyarı verecek ve işlemler engelleyecektir.

  -Banka üzerinden yapılan havale ve EFT işlemlerinde müşteriye bilgilendirici bir uyarı mesajı gösterilecek ve işlemler engellenecektir.

  -Bazı bankaların çalışma prensibi gereği para yatırma limiti dolmuş olan kullanıcılar para yatırma işlemi yapabilmiş gibi banka hesaplarından para çıkışı olmaktadır ancak ilgili banka, gönderilen tutarı en geç bir sonraki iş gününde kullanıcının banka hesabına iadesini yapar.

Hayır. Aktive edilen kupon kodları para yatırma limitinizden düşmez.

Para yatırma limiti bonus ve kupon kodu aktivasyonunu içermemektedir. Kupon kodu satın alıp hesabınızda aktive edebilirsiniz.

Yardıma mı ihtiyacın var?
Sıkça Sorulan Sorular İnceleyin