Bekle!
Kişisel ayarlarınız nedeniyle, size uygun promosyon bulunamadı

Sıkça Sorulan Sorular

Eğlence Bonusu

Eğlence Bonusu, Milli Piyango Online kullanıcılarına özel, ücretsiz olarak verilen sanal bir bonus türüdür. Kampanya koşullarını tamamlayarak Eğlence Bonusu'nuzu kazanabilir, belirli Kazı Kazan Online oyunlarında geçerli olmak üzere çevrimiçi oyunlarımızı oynayabilir ve eğlenceli vakit geçirebilirsiniz.

İlgili kampanya koşulları sağlandıktan sonraki gün Eğlence Bonusu, hesabınıza yüklenecektir. 

Eğlence Bonusu, Hesabım > Bonus ve Kuponlarım sayfasından görüntülenebilir. Burada Eğlence Bonusu kampanya koşullarını, durumunu, ayrıntılarını ve geçerlilik süresini bulabilirsin.

https://www.millipiyangoonline.com/kazi-kazan/eglence-bonusu linkinden ve Kazı Kazan -> Eğlence Bonusu sekmesinden Eğlence Bonusu’nun hangi oyunlarda geçerli olduğu kontrolü yapılabilir.

Eğlence Bonusu ile oynanabilen bir Kazı Kazan oyununu oynamadan önce, oyun ekranında ‘’Eğlence Bonusu’’ butonuna tıklayarak cüzdanındaki Eğlence Bonusu tutarını kullanmayı seçebilirsin.

Her Eğlence Bonusu bir harcama katsayısı ile ilişkilendirilir. Harcama katsayısı, Eğlence Bonusu’nun gerçek bonus bakiyesine dönüştürülmesi için ulaşılması gereken katsayıyı ifade eder.

Her Eğlence Bonusu’nun gerçek bonusa dönüştürüleceği bir maksimum bonus tutarı vardır.

Örnek:

·         Eğlence Bonusu: 50 TL

·         Harcama Katsayısı: x1

·         Maksimum Kazanılacak Bonus Tutarı: 100 TL

·         Kazanılacak bonus tutarını alabilmek için minimum 50 TL oynanması gerekmektedir. (50 TL Eğlence Bonusu x Harcama Katsayısı 1)

·         Eğlence Bonusu’nda tanımlı geçerlilik süresi içerisinde minimum 50 TL oynayarak hedefe ulaşırsan, Kazanılacak Bonus Tutarı olan en fazla 100 TL olarak hesabına Gerçek Bonus bakiyesi olarak yüklenecektir.

Eğlence bonusu ile kazanılan tutarın maksimum kazanılacak bonus tutarından fazla olması durumunda, gerçek bonus bakiyesine yine maksimum kazanılacak bonus tutarında yansıtılacaktır.

Örnek: Oyun içerisinde 50 TL Eğlence Bonusu harcamasında kazanılan tutar 350 TL ise, gerçek bonusa dönüştürülecek tutar 100 TL olacaktır. Eğer Eğlence Bonusu ile kazanılan tutar 85 TL ise, gerçek bonusa dönüştürülecek tutar 85 TL olacaktır.  

Eğlence Bonusu tükendiğinde oyun ekranında bittiğine dair mesaj görüntülenecektir. 

Her bir Eğlence Bonusu için başlangıç ve bitiş tarihlerini “Hesabım > Bonus ve Kuponlarım” sayfasından görüntüleyebilirsiniz.

Eğlence Bonusu oyun kazancı anında gerçek bonus olarak hesabınıza yansıyacaktır. Eğlence bonusu ilerleme çubuğunda %100’e ulaşan Eğlence Bonusu, anında ve otomatik olarak gerçek bonusa dönüştürülür. 

Eğlence Bonusunun kullanılabildiği oyunlar içerisinde, ekranın sağ üst bölümünde yer alan “İşlem Geçmişim” butonuna tıklayarak tüm Eğlence Bonusu geçmişini görüntüleyebilirsiniz.

Gerçek bonusa dönüştürülen eğlence bonusu kazançları “Hesabım > Bonus ve Kuponlarım” sayfasında görüntüleyebilirsiniz. 

Her Eğlence Bonusu’nda minimum bakiye tutarı tanımlıdır, eğer Eğlence Bonusu tutarı minimum bakiye altına düşerse Eğlence Bonusu kullanılamaz.

Örnek: 10 TL’lik Eğlence Bonusu’nda 0.5 TL’lik minimum bakiye tutarı tanımlı ise, oyun esnasında kalan bakiyeniz 0.5 TL’nin altına düşerse Eğlence Bonusu ile oynamaya devam edilemez. Bu kurallar her Eğlence Bonusu’nun detayında yer almaktadır. 

Eğlence Bonusu, Milli Piyango Online hesabınıza çekilemez bakiye olarak aktarılacaktır. Gerçek bonus bakiyeniz ile oynadığınız oyunlardan elde edilen kazançlar çekilebilir tutar olarak nakit bakiyenize aktarılmaktadır.

Yardıma mı ihtiyacın var?
Sıkça Sorulan Sorular İnceleyin