Bekle!
Kişisel ayarlarınız nedeniyle, size uygun promosyon bulunamadı

Milli Piyango Mobil Uygulamasını İndir

Birbirinden eğlenceli şans oyunları Milli Piyango Mobil ile cebinde!

Aşağıdaki butonlardan akıllı telefonuna uygun olanına tıkla, uygulamayı indir, eğlence yanına gelir!

Tümüyle yenilenen Türkiye’nin şansı Milli Piyango Mobil uygulaması ile tanışmaya hazır mısın?

Milli Piyango Mobil uygulaması ile dilediğin zaman dilediğin yerden hem Milli Piyango biletleri satın alabilir, hem Çılgın Sayısal Loto, Süper Loto, Şans Topu oynayarak kazanma şansını artırabilir hem de 100’den fazla Kazı Kazan Online oyunu ile eğlenirken kazanabilirsin.

 


 

QR Kod Okuyucu ile Kazançlarını Anında Öğren!

 

Milli Piyango’da artık haftanın her günü bir çekiliş var! Milli Piyango ,Çılgın Sayısal Loto , Süper Loto, On numara ve Şans Topu çekiliş sonuçlarını ister bilet numaranı girerek ,ister biletinin ön yüzündeki QR kodunu uygulamandaki Kontrolör’e okutarak anında öğrenebilirsin. Türkiye’nin gelmiş geçmiş en yüksek ikramiyeleri ile artık daha da fazla kazanma şansın var!

 


 

Anında kazandıran Kazı Kazan Online oyunları Türkiye’de ilk defa Milli Piyango Mobil uygulamasında!


Her ay aralarına 3-4 yeni oyun katacağımız 100'den fazla yeni Kazı Kazan Online oyunu ile anında oyna ,anında kazan! Farklı temaları ve oynama stilleri ile artık herkesin oynama zevkine hitap eden bir oyun bulmak mümkün! 2 Milyon TL’ye kadar büyük ödüllerden birini kazanmak için hemen uygulamayı indir ve oynamaya başla!

Milli Piyango'da yenilikler
Milli Piyango çekiliş sonuçları online’da, sadece tıkla! Milli Piyango çekiliş sonuçları online’da, sadece tıkla! Milli Piyango çekiliş sonuçları online’da, sadece tıkla!
Milli Piyango çekiliş sonuçları online’da, sadece tıkla!

Milli Piyango’da haftanın her günü bir çekiliş var! Oynadığın bilete ikramiye çıkıp çıkmadığını öğrenmek için çekilişlerimizi Milli Piyango TV üzerinden canlı izleyebilir ya da sonuçlar sayfası üzerinden bilet numaranı girebilirsin.

Çekiliş sonuçlarına bak
Haydi, sen de Sayısal Loto Çılgınlığına katıl!

Sayısal Loto kısa sürede 325 Milyon TL’ye ulaşacağı öngörülen çılgın ikramiye tutarı ile artık daha Çılgın! Sayısal Loto artık 2 bilenin de kazanacağı yeni kazanma kategorisiyle daha fazla sayıda ödülü daha fazla kişiye kazandırıyor. Çılgın Sayısal Loto’yu Milli Piyango uygulamasını indirerek veya millipiyangonline.com üzerinden üyelik açarak online olarak oynayabilirsin.

Şimdi oyna
alt alt alt
Şimdi online Kazı Kazan!

Kazı Kazan’ı hemen online oyna, anında kazan! Birbirinden farklı temalar ve oynama stilleri ile herkese uygun bir Kazı Kazan oyunu var! Kazı Kazan’ın oyun portfolyosu her ay düzenli yenilenir.

Yeni Kazı Kazan oyunlarını hemen oynamak için tıkla.
Yardıma mı ihtiyacın var?
Sıkça Sorulan Sorular İnceleyin