Bekle!
Kişisel ayarlarınız nedeniyle, size uygun promosyon bulunamadı

Milli Piyango Online oyun hesabıma
Nasıl Para Yatırabilirim?

Millipiyangoonline.com üyesi iseniz, anlaşmalı olduğumuz 13 Bankanın Mobil Bankacılık, İnternet Bankacılığı, ATM ve Telefon Bankacılığı kanalları üzerinden Havale, EFT ve Banka Kartınız ile dilediğiniz bankadan, Millipiyangoonline.com hesabınıza 7/24 para yatırabilirsiniz.

Nasıl Para Yatırabilirim?
BANKA KARTI EFT HAVALE
Milli Piyango Online üye hesabınıza yapacağınız, banka kartı ile işlemlerinizin başarılı bir şekilde gerçekleşmesi için dikkat etmeniz gerekenler

Milli Piyango Online hesabınıza banka kartınız ile ödeme yapabilirsiniz. Sırasıyla Hesabım > Para Yatırma > Banka Kartı sekmeleri takip ederek banka kartı numaranızı, son kullanma tarihini ve CVV kodunu girin. İşleminizi tamamlamak için "Para Yatır" butonuna tıklayın. Ödemeniz, en kısa sürede hesabınıza yansıyacaktır.

Para yatırma işleminizi banka kartı ile yaptığınızdan emin olmanızı rica ederiz. Banka kartı ile yapılan ödeme işlemlerinde komisyon alınmamaktadır.

Banka kartınız ile Milli Piyango hesabınıza minimum 50 ₺ maksimum 99.999 ₺ olmak üzere, dilediğiniz tutarda para yatırma işlemi gerçekleştirebilirsiniz. 

 

İlgili mevzuat gereği gerçekleşen işlem iPara ödeme altyapısı ile hazırlanmaktadır. Bu nedenle işleminiz Ipara / Milli Piyango Online olarak görünmektedir.

Banka kartınla 4 adımda kolayca ödeme yap, hemen kazanmaya başla!

How
How

Milli Piyango Online üye hesabıma EFT ile nasıl para yatırabilirim?

 • Alıcı ismi alanına ,"Sisal Şans"
 • IBAN alanına ; TR890006200038100006251483
 • Açıklama alanına ; Kendinize ait TCKN 'Türkiye Cumhuriyeti Kimlik numarası
 • Yatırmak istediğiniz tutar bilgisini girerek EFT'nizi gerçekleştirebilirsiniz

Milli Piyango Online üye hesabıma EFT ile nasıl para yatırabilirim?

 • Alıcı ismi alanına ,"Sisal Şans"
 • IBAN alanına ; TR890006200038100006251483
 • Açıklama alanına ; Kendinize ait TCKN 'Türkiye Cumhuriyeti Kimlik numarası
 • Yatırmak istediğiniz tutar bilgisini girerek EFT'nizi gerçekleştirebilirsiniz
Milli Piyango Online üye hesabınıza yapacağınız, EFT işlemlerinizin başarılı bir şekilde gerçekleşmesi için dikkat etmeniz gerekenler:

Milli Piyango Online hesabınıza anlaşmalı bankalar dışında tüm bankalardan para göndermek için; Garanti BBVA'ya ait TR890006200038100006251483 IBAN bilgisini kullanarak kendinize ait üye hesabınıza EFT ile para yatırabilirsiniz. 

EFT işlemlerinden alınabilecek komisyon/masraf tutarları bankalara göre değişmektedir. Daha detaylı bilgi ve bankalara göre değişebilen komisyon uygulamaları için bankanız ile görüşebilirsiniz.

EFT ile yapılan para transferleri işlem dekontunuzun üzerinde yer alan kimlik numarasına ait oyun hesabına aktarılacaktır.

EFT ile yapacağınız para transfer işlemlerinde, sadece kendinize ait Milli Piyango Online üyelik hesabınıza para gönderimi yapabilirsiniz.

EFT ile ödeme yapma adımlarında dikkat edilmesi gereken noktalar aşağıdaki gibidir ;

 • EFT ile yapılan para yatırma işlemlerinizi, FAST ile 7/24 gerçekleştirebilirsiniz. 
 • Alıcı kısmına mutlaka 'Sisal Şans' yazın. Farklı bir isim yazılması durumunda gönderilen tutar üyelik hesabınıza geçmeyecektir.
 • Lütfen işlem yaptığınız bankada kimlik numarası bilginizin kayıtlı olduğundan emin olunuz.
 • Bankaların EFT menüleri birbirinden farklı olup, minimum EFT yapılacak tutar ve işlem ücretleri bankalar tarafından belirlenmektedir.
 • Milli Piyango Online hesabınız için minimum para yatırma limiti 50 TL'dir. EFT yoluyla 50 TL'nin altında yapmış olduğunuz para yatırma işlemleriniz aynı gün içerisinde ya da takip eden ilk iş gününde banka hesabınıza iade edilecektir. Göndermiş olduğunuz tutarın iadesi için para yatırma işlemi yaptığınız banka hesabınızı kontrol etmeniz gerekmektedir.
 • Yurt dışından EFT ile yapılan para yatırma işlemleri, Milli Piyango Online hesabınıza yansımayacaktır. Yurt dışından EFT ile para yatırma işlemi yapılmamasını rica ederiz
 • EFT ile para yatırma işlemlerinizde bankalar harici yapılan (elektronik ödeme kuruluşları tarafından yapılan) EFT işlemleri hesabınıza yansımayacaktır.

Önemli Hatırlatma! Kuveytturk Katılım Bankası aracılığı ile yapılan para yatırma işlemlerinde TCKN bilgisi banka tarafından paylaşılmadığı için para yatırılan banka hesabı sahibi ve millipiyangoonline.com üyesine ait TCKN doğrulanamadığı için yatırılan paranın üye hesabına aktarımı veya iadesi gerçekleştirilememektedir. EFT ile para yatırma işlemlerinde öncelikli olarak diğer bankalarda bulunan hesaplarınızı kullanmanızı rica ederiz.

IBAN (International Bank Account Number-Uluslararası Banka Hesap Numarası), para transferlerinin yanlış hesap numaralarına yapılmasını önlemek amacıyla ilk olarak Avrupa Birliği ülkelerinde ortaya çıkmış bir hesap numarası standardıdır.

IBAN Nasıl Kullanılır?

Her banka, müşterisinin para transferine konu hesabi için IBAN'i üretmiş durumdadır ve müşterisine bildirir.

Parayı alacak olan kişi (ALICI) kendi hesabına ait IBAN'ı parayı gönderecek olan kişiye (GÖNDERİCİ) bildirir.

Gönderici, para transfer emrini kendi bankasına verirken alıcının IBAN'ını belirtir. Göndericinin bankası bu IBAN'i doğrular ve alıcının IBAN'ina para transferini gerçekleştirir.

Ülkemizin IBAN uzunluğu 26 hane olarak belirlenmiştir. 

Yapılan EFT nin Milli Piyango Online hesabına geçmemesinin 5 nedeni olabilir.

1 - EFT işlemi bankaların mesai saatleri dışında yapılmış olabilir.

2- EFT bilgileri hatalı girildiği için tutar banka hesabımıza yansımamış olabilir.

3 - Banka kanalında ve Millipiyangoonline.com'da kayıtlı TC Kimlik Numaranız eşleşmemiş olabilir. Size ait bir banka hesap kanalı aracılığı ile sadece kendi Millipiyangoonline.com üye hesabınıza para gönderimi yapabilirsiniz. Size ait olmayan bir Millipiyangoonline.com üyelik hesabına para gönderimi yapamazsınız.

4 - İşlem yapmakta olduğunuz bankada Kimlik Numaranız kayıtlı olmayabilir.

5 - Millipiyangoonline.com üyelik hesabınıza bir şirket hesabından para yatırma işlemi gerçekleştirmiş olabilirsiniz. Şirket hesabında bulunan VKN 'Vergi Kimlik Numarası' ile Millipiyangoonline.com üyelik hesabınızdaki TCKN ' Türkiye Cumhuriyeti Kimlik Numarası' eşleşmediği için yatırdığınız para Şirket hesabınıza geri iade edilecektir.

Gerekli kontrollerin ardından deha detaylı bilgi almak için Milli Piyango Online hesabınıza yaptığınız para transferine ait dekontunuzu destek@millipiyangoonline.com adresine gönderebilir, 0850 390 7333 numaralı Müşteri Destek Hattını arayabilir ya da Canlı Destek uygulaması üzerinden destek ekibimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Anlaşmalı olduğumuz bankaların Ödemeler sekmesi altındaki Şans Oyunları’ ndan Milli Piyango’ yu seçerek Türkiye Cumhuriyeti Kimlik Numaranızı (TCKN) ve yatırmak istediğiniz tutarı girerek Milli Piyango oyun hesabınıza hızlıca havale yapabilirsiniz. Milli Piyango Online hesabınız için minimum para yatırma limiti, 50 TL'dir.

Anında Para Yatırmak İçin
Anlaşmalı Bankalarımız
Havale ile Para Yatırabileceğin
Bankalara Göre Ödeme Yöntemleri
 

İnternet
Bankacılığı
Mobil
Bankacılık
ATM
Kartlı
Telefon
Bankacılığı
 
₺18,00 ₺18,00 - - Para Yatır
₺10,00 ₺10,00 ₺10,00 ₺10,00 Para Yatır
Ücretsiz Ücretsiz - - Para Yatır
₺10,00 ₺10,00 - - Para Yatır
₺20,00 ₺20,00 ₺25,00 - Para Yatır
₺9,45 ₺9,45 - ₺9,45 Para Yatır
₺19,00 ₺19,00 ₺19,00 - Para Yatır
₺6,00 ₺6,00 - ₺6,00 Para Yatır
₺11,00 ₺11,00 - ₺12,00 Para Yatır
₺19,95 ₺19,95 - - Para Yatır
₺9,00 ₺9,00 - ₺9,00 Para Yatır
₺20,00 ₺20,00 ₺25,00 - Para Yatır
₺9,00 ₺9,00 - ₺9,00 Para Yatır

*Havale ile para yatırma işlemlerinde alt limit, 50 TL'dir.

*Belirtilen komisyon tutarlarına 5% BSMV dahildir.
*İlgili bankanın belirlediği kriterler doğrultusunda ücret politikası farklılaşabilmektedir. Detaylı bilgi için bankanızla iletişime geçin.

 

Milli Piyango Online hesabına

Para yatırmak çok kolay!

Millipiyangoonline.com oyun hesabınıza Mobil Bankacılık ve İnternet Bankacılığı kanalları üzerinden para yatırmak için daha detaylı bilgiyi aşağıda sizin için hazırladığımız videoda bulabilirsiniz.

18 yaşını doldurmuş, her T.C. vatandaşı Millipiyangoonline.com üyesi olabilir. Millipiyangoonline.com üyeliği ücretsizdir.

Yardıma mı ihtiyacın var?
Sıkça Sorulan Sorular İnceleyin