Bekle!
Kişisel ayarlarınız nedeniyle, size uygun promosyon bulunamadı

Sosyal Lig x Milli Piyango Online Hediye Bonus Kampanyası

SOSYAL-LIG promosyon kodunu kullanarak üye ol, 100 TL ve üzeri yatır, 1.000 TL Eğlence Bonusu kazan!

Bonus fırsatından yararlanmak için hemen SOSYAL-LIG koduyla üye ol, 100 TL ve üzeri yatır ve kazanmaya başla.

Şartlar & Koşullar

1.       Kampanya 25.03.2024 – 25.04.2024 tarihleri arasında geçerlidir.

2.       Kampanyadan sadece SOSYAL-LIG promosyon kodunu kullanarak yeni üye olup, hesabına 100 TL ve üzeri para yatıran Milli Piyango kullanıcıları yararlanabilir.

3.       Kampanya kapsamında, hesabına 100 TL ve üzeri tutarda para yatırma işlemi yapan kullanıcıların hesaplarına 1.000 TL Eğlence Bonusu yüklenecektir.

4.       Kampanya yalnızca ilk ve tek para yatırma işlemi için geçerlidir.

5.       Kampanyaya katılıp bonus almaya hak kazanan kullanıcılar, diğer ilk para yatırma işlemine özel kampanyalar dahilinde bonus kazanamaz.

6.       İsteyen kullanıcılar bu kampanyanın haklarından feragat ederek, 16 Nisan 2024’e kadar geçerli olan 100 TL gerçek bonus kampanyasına katılabilir. https://www.millipiyangoonline.com/kampanyalar/kampanya-detayi?card=15244

7.       Bonus, Milli Piyango Online hesabınıza çekilemez bakiye olarak aktarılacaktır.

8.       Yukarıdaki koşulları sağlayan oyuncuların bonusları, takip eden iş günü kullanıcıların hesabına yatırılacaktır.

9.       Kampanya Milli Piyango Online hesabı sahibinin, kendine ait bir banka hesabı üzerinden para yatırması durumunda geçerlidir.

10.   Bonus geçerlilik tarihi 7 gün olup, yalnızca Eğlence Bonusu’nun kullanılabilir olduğu Kazı Kazan Online oyunlarında geçerlidir.

11.   Eğlence Bonusu’nun gerçek bonusa dönüşmesi için minimum bonus tutarının 5 katı yani 5.000 TL tutarında oyun harcaması gerekli olup, kazanç sağlanılacak maksimum tutar 5.000 TL’dir.

12.   https://www.millipiyangoonline.com/kazi-kazan/eglence-bonusu linkinden Eğlence Bonusu’nun hangi oyunlarda geçerli olduğu kontrolü yapılabilir.

13.   Eğlence Bonusu hakkında daha fazla detay için, https://www.millipiyangoonline.com/sikca-sorulan-sorular/eglence-bonusu

Genel Bilgiler

1.       www.millipiyangoonline.com web sitesinden veya Milli Piyango Şans Oyunları uygulaması üzerinden satın alınan biletler, kuponlar ve Kazı Kazan oyun harcamaları iade edilemez.

2.       Bir üye kampanyaya sadece bir defa ve tek Milli Piyango Online hesabı ile katılabilir. Üyenin 2 veya daha fazla oyun hesabı açması durumunda, Milli Piyango Online üyenin bonus ve kazanç iptal hakkını saklı tutar.

3.       Kazançlarınız için verilen ikramiyeler mevcut durumda Veraset ve İntikal Vergisi Kanununda belirtilen 37.059 TL istisna tutarı hariç olmak üzere %20 veraset ve intikal vergisine tabidir.

4.       Milli Piyango Online gerekli gördüğü takdirde kampanya şartlarında değişiklik yapabilir, kampanyayı daha erken sonlandırabilir ve kampanya koşullarının kötüye kullanıldığı hallerde bonus ve kazanç iptal hakkını saklı tutar.

5.       Kampanyaya 18 yaşından küçükler ve Türkiye Cumhuriyeti tarafından Yabancı Kimlik Numarası verilen kişiler katılamaz.

6.       Bu kampanyaya katılan herkes yukarıdaki koşulları kabul etmiş sayılmaktadır.

Yardıma mı ihtiyacın var?
Sıkça Sorulan Sorular İnceleyin