Bekle!
Kişisel ayarlarınız nedeniyle, size uygun promosyon bulunamadı

Millipiyango Online oyun hesabıma

Nasıl para yatırabilirim?

Millipiyangoonline.com üyesi iseniz, anlaşmalı olduğumuz 13 Bankanın Mobil Bankacılık, İnternet Bankacılığı, ATM ve Telefon Bankacılığı kanalları üzerinden Havale ile para yatırabileceğiniz gibi EFT ile dilediğiniz bankadan Millipiyangoonline.com hesabınıza 7/24 para yatırabilirsiniz.

Para Yatırma Yöntemleri
HAVALE ile EFT ile

 

 

 • Alıcı ismi alanına ,"Sisal Şans" ,
 • IBAN alanına ; TR890006200038100006251483,
 • Açıklama alanına ; Kendinize ait TCKN 'Türkiye Cumhuriyeti Kimlik numarası' 
 • Yatırmak istediğiniz tutar bilgisini girerek EFT'nizi gerçekleştirebilirsiniz.
 •  

   

 • Alıcı ismi alanına ,"Sisal Şans" ,
 • IBAN alanına ; TR890006200038100006251483,
 • Açıklama alanına ; Kendinize ait TCKN 'Türkiye Cumhuriyeti Kimlik numarası' 
 • Yatırmak istediğiniz tutar bilgisini girerek EFT'nizi gerçekleştirebilirsiniz.
 • Milli Piyango Online üye hesabınıza yapacağınız,
  EFT işlemlerinizin başarılı bir şekilde gerçekleşmesi için dikkat etmeniz gerekenler

  Milli Piyango Online hesabınıza anlaşmalı bankalar dışında tüm bankalardan para göndermek için; Garanti BBVA'ya ait TR890006200038100006251483 IBAN bilgisini kullanarak kendinize ait üye hesabınıza EFT ile para yatırabilirsiniz. 

  EFT işlemlerinden alınabilecek ücret, işlem tutarının 1.000 TL ve altında olması halinde mobil bankacılık uygulamaları ve internet bankacılığı aracılığıyla yapılan işlemler ile düzenli ödemelerde 1 TL'yi, ATM'den yapılan işlemlerde 2 TL'yi, diğer kanallar ile yapılan işlemlerde ise 5 TL'yi geçemez.

  İşlem tutarının 1.000 TL ile 50.000 TL arasında olması halinde bu sınırlar sırasıyla 2 TL, 5 TL ve 10 TL olarak, işlem tutarının 50.000 TL üzerinde olması halinde bu sınırlar sırasıyla 25 TL, 50 TL ve 100 TL olarak uygulanır.

  Daha detaylı bilgi ive bankadan bankaya değişebilen komisyon uygulamaları için Bankanız ile görüşebilirsiniz.

  EFT ile yapılan para transferleri işlem dekontunuzun üzerinde yer alan kimlik numarasına ait oyun hesabına aktarılacaktır.

  EFT ile yapacağınız para transfer işlemlerinde, sadece kendinize ait Milli Piyango Online üyelik hesabınıza para gönderimi yapabilirsiniz.

  EFT ile ödeme yapma adımlarında dikkat edilmesi gereken noktalar aşağıdaki gibidir ;

  • EFT işlemleri hafta içi 17:00'ye kadar gerçekleşmektedir. Para aktarımlarınızı bu saatten önce yapınız. Aksi durumda paranız bir sonraki iş günü Milli Piyango Online hesabınıza aktarılacaktır.
  • Alıcı kısmına mutlaka 'Sisal Şans' yazın. Farklı bir isim yazılması durumunda gönderilen tutar üyelik hesabınıza geçmeyecektir.
  • Lütfen işlem yaptığınız bankada kimlik numarası bilginizin kayıtlı olduğundan emin olunuz.
  • Bankaların EFT menüleri birbirinden farklı olup, minimum EFT yapılacak tutar ve işlem ücretleri bankalar tarafından belirlenmektedir.

  Önemli Hatırlatma! Kuveytturk Katılım Bankası aracılığı ile yapılan para yatırma işlemlerinde TCKN bilgisi banka tarafından paylaşılmadığı için para yatırılan banka hesabı sahibi ve millipiyangoonline.com üyesine ait TCKN doğrulanamadığı için yatırılan paranın üye hesabına aktarımı veya iadesi gerçekleştirilememektedir. EFT ile para yatırma işlemlerinde öncelikli olarak diğer bankalarda bulunan hesaplarınızı kullanmanızı rica ederiz.

  IBAN (International Bank Account Number-Uluslararası Banka Hesap Numarası), para transferlerinin yanlış hesap numaralarına yapılmasını önlemek amacıyla ilk olarak Avrupa Birliği ülkelerinde ortaya çıkmış bir hesap numarası standardıdır.

  IBAN Nasıl Kullanılır?

  Her banka, müşterisinin para transferine konu hesabi için IBAN'i üretmiş durumdadır ve müşterisine bildirir.

  Parayı alacak olan kişi (ALICI) kendi hesabına ait IBAN'ı parayı gönderecek olan kişiye (GÖNDERİCİ) bildirir.

  Gönderici, para transfer emrini kendi bankasına verirken alıcının IBAN'ını belirtir. Göndericinin bankası bu IBAN'i doğrular ve alıcının IBAN'ina para transferini gerçekleştirir.

  Ülkemizin IBAN uzunluğu 26 hane olarak belirlenmiştir. 

  Yapılan EFT nin Milli Piyango Online hesabına geçmemesinin 5 nedeni olabilir.

  1 - EFT işlemi bankaların mesai saatleri dışında yapılmış olabilir.

  2- EFT bilgileri hatalı girildiği için tutar banka hesabımıza yansımamış olabilir.

  3 - Banka kanalında ve Millipiyangoonline.com'da kayıtlı TC Kimlik Numaranız eşleşmemiş olabilir. Size ait bir banka hesap kanalı aracılığı ile sadece kendi Millipiyangoonline.com üye hesabınıza para gönderimi yapabilirsiniz. Size ait olmayan bir Millipiyangoonline.com üyelik hesabına para gönderimi yapamazsınız.

  4 - İşlem yapmakta olduğunuz bankada Kimlik Numaranız kayıtlı olmayabilir.

  5 - Millipiyangoonline.com üyelik hesabınıza bir şirket hesabından para yatırma işlemi gerçekleştirmiş olabilirsiniz. Şirket hesabında bulunan VKN 'Vergi Kimlik Numarası' ile Millipiyangoonline.com üyelik hesabınızdaki TCKN ' Türkiye Cumhuriyeti Kimlik Numarası' eşleşmediği için yatırdığınız para Şirket hesabınıza geri iade edilecektir.

  Gerekli kontrollerin ardından deha detaylı bilgi almak için Milli Piyango Online hesabınıza yaptığınız para transferine ait dekontunuzu destek@millipiyangoonline.com adresine gönderebilir, 0850 390 7333 numaralı Müşteri Destek Hattını arayabilir ya da Canlı Destek uygulaması üzerinden destek ekibimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

  .

  Anlaşmalı olduğumuz bankaların Ödemeler sekmesi altındaki Şans Oyunları’ ndan Milli Piyango’ yu seçerek Türkiye Cumhuriyeti Kimlik Numaranızı (TCKN) ve yatırmak istediğiniz tutarı girerek Milli Piyango oyun hesabınıza hızlıca havale yapabilirsiniz.

  Anında Para Yatırmak İçin
  Anlaşmalı Bankalarımız
  Havale ile Para Yatırabileceğin
  Bankalara Göre Ödeme Yöntemleri
   

  İnternet
  Bankacılığı
  Mobil
  Bankacılık

  ATM
  Kartsız
  ATM
  Kartlı
  Telefon
  Bankacılığı
   
  ₺6.00 ₺6.00 ₺7.00 ₺7.00 - Para Yatır
  ₺4,00 ₺3,00 - ₺4,00 ₺4,00 Para Yatır
  Ücretsiz Ücretsiz - - Ücretsiz Para Yatır
  Ücretsiz Ücretsiz - - Ücretsiz Para Yatır
  Ücretsiz Ücretsiz - - - Para Yatır
  ₺8,00 ₺8,00 - ₺10,00 - Para Yatır
  ₺4,20 ₺4,20 - - ₺4,20 Para Yatır
  ₺7,00 ₺7,00 ₺7,00 ₺7,00 - Para Yatır
  ₺3,00 ₺3,00 ₺3,00 ₺3,00 ₺3,00 Para Yatır
  ₺6,00 ₺6,00 ₺6,00 ₺6,00 ₺6,00 Para Yatır
  ₺6,00 ₺6,00 ₺7,00 ₺7,00 - Para Yatır
  ₺4,00 ₺4,00 - - ₺5,00 Para Yatır
  ₺6,00 ₺6,00 ₺8,00 ₺7,00 - Para Yatır
  ₺3,00 ₺3,00 - ₺3,00 ₺3,00 Para Yatır

  Millipiyango Online hesabına

  Para yatırmak çok kolay!

  Millipiyangoonline.com oyun hesabınıza Mobil Bankacılık ve İnternet Bankacılığı kanalları üzerinden para yatırmak için daha detaylı bilgiyi aşağıda sizin için hazırladığımız videoda bulabilirsiniz.

  18 yaşını doldurmuş, her T.C. vatandaşı Millipiyangoonline.com üyesi olabilir. Millipiyangoonline.com üyeliği ücretsizdir.

  Yardıma mı ihtiyacın var?
  Sıkça Sorulan Sorular İnceleyin