Bekle!
Kişisel ayarlarınız nedeniyle, size uygun promosyon bulunamadı

Sıkça Sorulan Sorular

Kampanyaya nasıl katılabilirim?

Kampanyaya katılmak için 4 Kasım Perşembe günü tek seferde ve ilk 100 TL ve üzeri havale ile para transferi sonrası 7 Kasım Pazar günü 23:59’a kadar minimum 100 TL değerinde oyun harcaması yapmanız gerekmektedir.

Kampanyaya kimler katılabilir?

Üyeliği aktif olan tüm millipiyangoonline.com üyeleri bu kampanyadan yararlanabilir.

Kampanya ile nasıl bonus kazanabilirim?

Internet Bankacılığı veya Mobil Bankacılık kanalları üzerinden 4 Kasım Perşembe günü tek seferde 100 TL ve üzeri havale ile para transferi yapmanız ve 7 Kasım 23:59’a kadar minimum 100 TL ve üzeri oyun harcamanızın olması halinde, ödediğiniz banka komisyon bedeli bonus olarak kazanılacaktır. ATM, Telefon Bankacılığı ve EFT kanalları ile yapılan para transferlerinde komisyon iadesi yapılmaz.

Kampanyadan kazanılan bonuslar ne zaman yüklenir?

Kampanyadan kazanılan bonuslar 8 Kasım 2021 tarihinde hesabınıza yüklenecektir.

Milli Piyango Online hesabıma nasıl para yatırabilirim?

Milli Piyango Online üye hesabınıza havale ile para transferi yapmak için aşağıda bulunan anlaşmalı bankalarımız üzerinden Türkiye Cumhuriyeti Kimlik Numaranız ile Milli Piyango Online hesabınıza para gönderebilirsiniz. Daha detaylı bilgi için Para Yatırma sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.


Kampanya kapsamında kazanılan bonusların geçerlilik süresi ne kadar olup, hangi oyunlarda kullanılabilir?

Bonus geçerlilik tarihi bir hafta olup, tüm oyunlarda kullanılabilir olacaktır.

Kampanya kapsamında kazanılacak maksimum bonus tutarı nedir?

Kampanya kapsamında kazanabileceğiniz maksimum bonus tutarı 5 TL'dir.

Kampanya Koşulları

 • Kampanya yalnızca 4 Kasım Perşembe tarihinde İnternet Bankacılığı ve Mobil Bankacılık kanallarından tek seferde ve ilk 100 TL ve üzeri havale ile yapılan para transferlerinde geçerlidir.
 • Kampanya kapsamında bonus iadesi alabilmek için, 4 Kasım Perşembe günü gerçekleşen 100 TL ve üzeri havale ile para transferi sonrası 7 Kasım Pazar günü 23:59’a kadar minimum 100 TL değerinde oyun harcaması olması gerekmektedir.
 • Minimum 100 TL değerinde oyun harcaması şartını karşılamak için belirtilen tarih aralığında Milli Piyango Şans Oyunları mobil uygulaması veya www.millipiyangoonline.com web sitesi üzerinde yer alan oyunlardan herhangi biri oynanabilir.
 • Kampanya şartlarını karşılayan üyelerin banka komisyonu iadeleri 8 Kasım Pazartesi günü 23:59’a kadar yapılacak ve e-posta ile bilgilendirme yapılacaktır.
 • Kampanya kapsamında kazanabileceğiniz maksimum bonus tutarı 5 TL'dir.
 • Sadece İnternet bankacılığı ve Mobil bankacılık kanallarından havale ile yapılan işlemler dikkate alınacaktır.
 • Kampanya katılım tarihinden önce yapılan para yatırma ve oyun harcama işlemleri geçerli sayılmamaktadır.
 • Bonus Milli Piyango Online hesabınıza çekilemez bakiye olarak aktarılacaktır. Bonus bakiyeniz ile oynadığınız oyunlardan elde edilen kazançlar çekilebilir tutar olarak nakit bakiyenize aktarılmaktadır.
 • Bonus geçerlilik tarihi bir hafta olup, tüm oyunlarda kullanılabilir olacaktır.
 • www.millipiyangoonline.com web sitesinden veya Milli Piyango Şans Oyunları uygulaması üzerinden satın alınan biletler, kuponlar ve Kazı Kazan oyun harcamaları iade edilemez.
 • Bir üye kampanyaya sadece bir defa ve tek Milli Piyango Online hesabı ile katılabilir. Üyenin 2 veya daha fazla oyun hesabı açması durumunda, Milli Piyango Online üyenin bonus ve kazanç iptal hakkını saklı tutar.
 • Verilen ikramiyeler mevcut durumda Veraset ve İntikal Vergisi Kanununda belirtilen 7.703 TL istisna tutarı hariç olmak üzere %20 veraset ve intikal vergisine tabidir.
 • Milli Piyango Online gerekli gördüğü takdirde kampanya şartlarında değişiklik yapabilir, kampanyayı daha erken sonlandırabilir ve kampanya koşullarının kötüye kullanıldığı hallerde bonus ve kazanç iptal hakkını saklı tutar.
 • Kampanyaya 18 yaşından küçükler ve Türkiye Cumhuriyeti tarafından Yabancı Kimlik Numarası verilen kişiler katılamaz.

Kazı Kazan Oyunları
Şans Bombası Şans Bombası Şans Bombası
Çarpan sembolleri ile eğlenceni de katla ödülleri de!

Kazanan numaraları biletlerindeki numaralarla eşleştir, 750 Bin TL büyük ödülü anında kazan! Tek oyunda, 2 ekstra sürpriz bonus oyunu ile biletindeki ödülleri katlayarak kazan!

Hemen Oyna
Para Kuleleri Para Kuleleri Para Kuleleri
Bedava oyunlar ile daha çok eğlen daha fazla kazan!

Ödüllerle dolu blokları kır, sürpriz ödüllerin anında sahibi ol! 4'er adet yıldız, ok veya daire sembolü topla birbirinden eğlenceli 3 Bonus oyunu oynamaya hak kazan!

Hemen Oyna
Kazandıran Slingo Kazandıran Slingo Kazandıran Slingo
Hızlı, Eğlenceli ve 1 Milyon TL Büyük Ödüllü Slingo ile tanış!

Ayın Oyunu ile her oyunda 4 Joker’le kazanmak daha kolay! Şimdi kazanan 5 numarayı ,biletinde yanyana veya alt alta eşle tek oyunda birden fazla ödülü anında kazan!

Hemen Oyna
Yardıma mı ihtiyacın var?
Sıkça Sorulan Sorular İnceleyin