Bekle!
Kişisel ayarlarınız nedeniyle, size uygun promosyon bulunamadı

Yeni Üyelere Özel 100 TL’ye kadar %10 Bonus Kampanyası 

Sıkça Sorulan Sorular

1-  Kampanya hangi tarihler arasındadır?

Kampanya, 20 Aralık 2021 -  26 Aralık 2021 (saat 23:59) tarihleri arasında geçerlidir.

2-  Kampanyaya kimler katılabilir?

Kampanya tarihleri arasında www.millipiyangoonline.com veya Milli Piyango Şans Oyunları mobil uygulaması üzerinden yeni üye olanlar bu kampanyaya katılabilir.

3-  Bonus kazanmak için ne yapmalıyım?

Kampanyaya dahil olabilmek için hesabınıza para yatırıp belirtilen tarihlerde Çılgın Sayısal Loto, Süper Loto, Kazı Kazan oyunlarından en az birini oynamanız veya Milli Piyango bileti satın almanız gerekmektedir.

4-  Ne kadar bonus kazanabilirim?

Belirtilen tarihe kadar oynadığınız oyunların toplam tutarının  %10'u kadar hesabınıza bonus yüklenecektir. Maximum kazanılabilecek bonus tutarı 100 TL’dir. Örneğin bu tarihlerde oynadığınız Çılgın Sayısal Loto ve Kazı Kazan oyunlarının toplam tutarı 1000 TL ise hesabınıza 100 TL bonus yüklenecektir.

5-  Bonus Milli Piyango Online oyun hesabına ne zaman yüklenecek?

Bonus, kampanya tarihi sona erdikten sonra yapmış olduğunuz oyun harcamalarınız üzerinden hesaplanarak 27 Aralık tarihinde hesabınıza yüklenecektir. Bonus bakiyenizi Hesabım > Bonus ve Kuponlarım sayfası üzerinden görüntüleyebilirsiniz.

6-  Bonus hangi oyunlarda geçerli olacak?

Bonus, Milli Piyango Online’da yer alan tüm oyunlarda kullanılabilir.

7-  Bonus hangi tarihe kadar geçerlidir?

Bonus geçerlilik süresi 1 haftadır.

8-  Bonus ile oynadığım oyunlara ikramiye çıktığında kazancım nereye ve ne zaman yatırılacak?

Kazancınız, Milli Piyango, Çılgın Sayısal Loto ve Süper Loto oyunları için çekiliş tamamlandığında; Kazı Kazan oyunları için ise anında Milli Piyango Online oyun hesabınıza otomatik olarak yatırılacaktır.

9-  Kazancımı nasıl çekebilirim?

Oyuncularımız Milli Piyango Online hesaplarına yüklenen ikramiyeleri, online platformlarımız üzerinden bankaya para çekme işlemi ile banka hesaplarına transfer edebilirler.

Kazanan oyuncularımız online platformlarımızdan birine giriş yaptıktan sonra Hesabım > Para Çekme menüsü altından ikramiyelerini çekmek istedikleri bankanın IBAN numarasını ve çekmek istedikleri tutarı girerek ikramiyelerini banka hesaplarına çekme talimatı verebilirler. İkramiye ödemeleri en fazla 5 gün içerisinde oyuncularımızın banka hesaplarına yapılmaktadır.

Kampanya Koşulları

·        Kampanya belirtilen tarihlerde, Milli Piyango Şans Oyunları mobil uygulaması veya www.millipiyangoonline.com web sitesi üzerinden oluşturulacak yeni üyeliklerde geçerlidir.

·        Kampanya kapsamında bonus kazanabilmek için belirtilen tarihlerde en az bir oyun oynanmalı veya bilet alınmalıdır.

·        Kampanyaya 18 yaşından küçükler ve Türkiye Cumhuriyeti tarafından Yabancı Kimlik Numarası verilen kişiler katılamaz.

·        Bir üye kampanyaya sadece bir defa ve tek Milli Piyango Online hesabı ile katılabilir. Üyenin 2 veya daha fazla oyun hesabı açması durumunda, Milli Piyango Online üyenin bonus ve kazanç iptal hakkını saklı tutar.

·        Kampanya kapsamında bir üyenin kazanabileceği maksimum bonus tutarı 100 TL'dir.

·        Bonus Milli Piyango Online hesabınıza çekilemez bakiye olarak aktarılacaktır. Bonus bakiyeniz ile oynadığınız oyunlardan elde edilen kazançlar çekilebilir tutar olarak nakit bakiyenize aktarılmaktadır.

·        www.millipiyangoonline.com web sitesinden veya Milli Piyango Şans Oyunları uygulaması üzerinden satın alınan biletler, kuponlar ve Kazı Kazan oyun harcamaları iade edilemez.

·        Verilen ikramiyeler mevcut durumda Veraset ve İntikal Vergisi Kanununda belirtilen 7.703 TL istisna tutarı hariç olmak üzere %20 veraset ve intikal vergisine tabidir.

·        Milli Piyango Online gerekli gördüğü takdirde kampanya şartlarında değişiklik yapabilir, kampanyayı daha erken sonlandırabilir ve kampanya koşullarının kötüye kullanıldığı hallerde bonus ve kazanç iptal hakkını saklı tutar.

·        Bu kampanyaya katılan herkes, yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılır.

Yardıma mı ihtiyacın var?
Sıkça Sorulan Sorular İnceleyin