Bekle!
Kişisel ayarlarınız nedeniyle, size uygun promosyon bulunamadı

Sıkça Sorulan Sorular

Site Kullanımı

Bilet alabilmeniz için öncelikle Milli Piyango Online hesabınıza para yatırmanız gerekmektedir. Hesabınızda yeterli bakiyenizin olması durumunda web sitesi veya mobil aplikasyonda yer alan Milli Piyango menüsünden çevrimiçi bilet alabilirsiniz.

Oyun oynayabilmeniz için öncelikle Milli Piyango Online hesabınıza para yatırmanız gerekmektedir. Hesabınızda yeterli bakiyenizin olması durumunda web sitesi veya mobil aplikasyonda yer alan Sayısal Oyunlar menüsünden Sayısal Loto ve Süper Loto oyunlarını çevrimiçi oynayabilirsiniz.

Web sitesi veya mobil aplikasyonda yer alan Hesabım > İşlem Geçmişim sayfasından aktif ve geçmiş biletleriniz ile oynadığınız oyunları görüntüleyebilirsiniz.

Web sitesi veya mobil aplikasyonda yer alan Hesabım > İşlem Geçmişim sayfasından kazançlarınızı görüntüleyebilirsiniz.

İnternet bağlantınızı kontrol ettikten sonra 08503907333 numaralı Müşteri Destek Hattı üzerinden veya Millipiyangoonline.com da yer alan Canlı Destek uygulaması üzerinden destek ekibimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Evet, Milli Piyango uygulamasını Apple Store üzerinden indirebilirsiniz. Android uygulamayı ise web sitemizde yer alan APK dosyasını indirerek cihazınıza kurabilirsiniz.

Oyun oynayabilmeniz için öncelikle Milli Piyango Online hesabınıza para yatırmanız gerekmektedir. Hesabınızda yeterli bakiyenizin olması durumunda web sitesi veya mobil aplikasyonda yer alan Kazı Kazan menüsünden tüm Kazı Kazan oyunlarını çevrimiçi oynayabilirsiniz.

Web sitesi veya mobil aplikasyonda yer alan Hesabım > İşlem Geçmişim sayfasından para yatırma ve çekme haraketlerinizi görüntüleyebilirsiniz.

Web sitesi tüm web tarayıcılarını desteklemektedir. Millipiyangoonline.com 'un tüm özelliklerini kullanabilmeniz için tarayıcıların güncel sürümlerini (son 3 sürüm) yüklemenizi tavsiye ediyoruz.

"Kişisel Verilerin Korunması Kanunu" gereğince bilgileriniz veri güvenliğiniz sağlanarak Aydınlatma Metnimizde belirtilen kurum ve hizmet sağlayıcılar ile paylaşılabilmektedir.

Yardıma mı ihtiyacın var?
Sıkça Sorulan Sorular İnceleyin