Bekle!
Kişisel ayarlarınız nedeniyle, size uygun promosyon bulunamadı
SüperStar Nedir ?

Çılgın Sayısal Loto Severlere Müjde! 

SüperStar ile Kat Kat Kazanç Dönemi Başlıyor! 

SüperStar, Çılgın Sayısal Loto'ya eklenen ve tutturduğun numara sayısına göre değişen oranlarda kazanç miktarını arttıran yeni bir özelliktir.

Süperstar oynamak için Çılgın Sayısal Loto’da en az 1 kolon oynamak şarttır; SüperStar yalnız başına oynanamaz.

Çılgın Sayısal Loto kuponu 10 TL iken ekleyeceğin 1 SüperStar numarası 5 TL’dir. Dolayısı ile 1 kolon Süperstar'lı Çılgın Sayısal Loto kuponu 15 TL’dir.

Sadece Süperstar numarasını bildiğin durumda dahi ikramiye kazanırsın!

Süperstar çekilişleri, haftanın 3 günü Çılgın Sayısal Loto çekiliş küresinden farklı 2. bir çekiliş küresi ile 90 top içerisinden 1 tane Süperstar numarası çekilerek yapılır.

SüperStar Nasıl Oynanır?

 

 

SüperStar, www.Millipiyangoonline.com , Milli Piyango Şans Oyunları uygulamaları üzerinden ve tüm bayilerden oynanabilir.

SüperStar, Sen Seç ve Sistem Oyunu modlarında oynanabilir;

  • Sen Seç modunda, Çılgın Sayısal Loto numaralarına ek olarak Süperstar numaranı işaretlemek için öncelikle 6 adet Çılgın Sayısal loto numarası seçmeli sonrasında aynı kolon için 1 adet SüperStar numarası seçmelisin. 
  • Sistem Oyunu modunda, en az 6 Çılgın Sayısal Loto numarası ve en çok 30 SuperStar numarası seçerek sistem tarafından oluşturulan tüm farklı kolon kombinasyonlarıyla şansını daha da arttırabilirsin.

Sayısal Loto kolonu tek başına oynanabilirken SüperStar sadece Çılgın Sayısal Loto kolonu ile birlikte oynanabilir. Daha detaylı bilgi için senin için hazırladığımız SüperStar videomuzu izleyebilirsin.

SüperStar ile ne kadar kazanabilirim?

SüperStar’ın Çılgın Sayısal Loto'da olduğu gibi oyuncuya dağıtım oranı %55’tir. 

Çılgın Sayısal Loto’da 6, 5+1, 5, 4, 3, 2 bilenlere ödül dağıtımı aynı kurallar ile devam ederken ,

SüperStar ile her bir kazanç kategorisinde bildiğin numaraların yanısıra Süperstar numarasını da bilirsen Çılgın Sayısal Loto kazancına ek SüperStar kazancı elde edersin.

Süperstar’lı oynanan bir Çılgın Sayısal Loto kolonu için hiçbir Çılgın Sayısal Loto numarasını tutturamasan bile sadece SüperStar numarasını tutturarak 25 TL ikramiye kazanırsın!

SüperStar ve Çılgın Sayısal Loto oyun kurallarını daha detaylı inceleyebilmek için bu sayfayı inceleyebilirsin.

Kazı Kazan Oyunları
Şans Bombası Şans Bombası Şans Bombası
Çarpan sembolleri ile eğlenceni de katla ödülleri de!

Kazanan numaraları biletlerindeki numaralarla eşleştir, 750 Bin TL büyük ödülü anında kazan! Tek oyunda, 2 ekstra sürpriz bonus oyunu ile biletindeki ödülleri katlayarak kazan!

Hemen Oyna
Para Kuleleri Para Kuleleri Para Kuleleri
Bedava oyunlar ile daha çok eğlen daha fazla kazan!

Ödüllerle dolu blokları kır, sürpriz ödüllerin anında sahibi ol! 4'er adet yıldız, ok veya daire sembolü topla birbirinden eğlenceli 3 Bonus oyunu oynamaya hak kazan!

Hemen Oyna
Kazandıran Slingo Kazandıran Slingo Kazandıran Slingo
Hızlı, Eğlenceli ve 1 Milyon TL Büyük Ödüllü Slingo ile tanış!

Ayın Oyunu ile her oyunda 4 Joker’le kazanmak daha kolay! Şimdi kazanan 5 numarayı ,biletinde yanyana veya alt alta eşle tek oyunda birden fazla ödülü anında kazan!

Hemen Oyna
Yardıma mı ihtiyacın var?
Sıkça Sorulan Sorular İnceleyin