Bekle!
Kişisel ayarlarınız nedeniyle, size uygun promosyon bulunamadı


Vodafone’lulara Özel 100 TL’ye kadar Hoş Geldin Kampanyası 

Sıkça Sorulan Sorular

1-  Kampanya hangi tarihler arasındadır?

Bu kampanya 31 Mart 2022 (saat 23:59) tarihine kadar geçerlidir.

2-  Kampanyaya kimler katılabilir?

Kampanya süresince Vodafone Fırsatlar Dünyası’nda bulunan linke tıklayarak millipiyangoonline.com’a üye olan tüm kullanıcılar kampanyadan yararlanabilir.

3-  Bonus kazanmak için ne yapmalıyım?

Üyelik kaydınızı oluşturduktan sonra kampanyaya dahil olabilmek için hesabınıza öncelikle para transferi yapmalı ve sonrasında Çılgın Sayısal Loto, Süper Loto veya Kazı Kazan oyunlarından dilediğinizi oynayarak veya Milli Piyango bileti satın alarak bonus kazanabilirsiniz.

4-  Ne kadar bonus kazanabilirim?

Üyeliğinizin başladığı günden aynı hafta Pazar günü saat 23:59’a kadar oynadığınız oyunların toplam tutarının %10'u kadar bonus hesabınıza yüklenecektir. Maksimum kazanılabilecek bonus tutarı 100 TL’dir. Örneğin bu tarihlerde oynadığınız Çılgın Sayısal Loto ve Kazı Kazan oyunlarının toplam tutarı 1000 TL ise hesabınıza 100 TL bonus yüklenecektir.

5-  Kazandığım bonus Milli Piyango Online oyun hesabına ne zaman yüklenecek?

Bonus üye olduğunuz hafta yapmış olduğunuz oyun harcamalarınız üzerinden hesaplanarak en geç 1 hafta içerisinde hesabınıza yüklenecektir. Bonus bakiyenizi Hesabım > Bonus ve Kuponlarım sayfası üzerinden görüntüleyebilirsiniz.

6-  Kazandığım bonus hangi oyunlarda geçerli olacak?

Bonus, Milli Piyango Online’da yer alan tüm oyunlarda kullanılabilir.

7-  Bonus hangi tarihe kadar geçerlidir?

Bonus geçerlilik süresi 2 haftadır.

8-  Bonus ile oynadığım oyunlara ikramiye çıktığında kazancım nereye ve ne zaman yatırılacak?

Kazancınız, Milli Piyango, Çılgın Sayısal Loto ve Süper Loto oyunları için çekiliş tamamlandığında; Kazı Kazan oyunları için ise anında Milli Piyango Online oyun hesabınıza otomatik olarak yatırılacaktır.

9-  Kazancımı nasıl çekebilirim?

Oyuncularımız Milli Piyango Online hesaplarına yüklenen ikramiyeleri, online platformlarımız üzerinden bankaya para çekme işlemi ile banka hesaplarına transfer edebilirler.

Kazanan oyuncularımız online platformlarımızdan birine giriş yaptıktan sonra Hesabım > Para Çekme menüsü altından ikramiyelerini çekmek istedikleri bankanın IBAN numarasını ve çekmek istedikleri tutarı girerek ikramiyelerini banka hesaplarına çekme talimatı verebilirler. İkramiye ödemeleri en fazla 5 gün içerisinde oyuncularımızın banka hesaplarına yapılmaktadır.

Kampanya Koşulları

 • Kampanya belirtilen tarihlerde, Vodafone Fırsatlar Dünyası üzerinden oluşturulacak yeni üyeliklerde geçerlidir. Bu sayfa haricinde oluşturulan yeni üyelikler bonus kazanamaz ve hak iddia edemez.
 • Kampanya kapsamında bonus kazanabilmek için belirtilen tarihlerde en az bir oyun oynanmalı veya bilet alınmalıdır.
 • Kampanyadan sadece üyeliği aktif durumda olan üyeler faydalanabilecektir.
 • Kampanyaya 18 yaşından küçükler ve Türkiye Cumhuriyeti tarafından Yabancı Kimlik Numarası verilen kişiler katılamaz.
 • Bir üye kampanyaya sadece bir defa ve tek Milli Piyango Online hesabı ile katılabilir. Üyenin 2 veya daha fazla oyun hesabı açması durumunda, Milli Piyango Online üyenin bonus ve kazanç iptal hakkını saklı tutar.
 • Kampanya kapsamında bir üyenin kazanabileceği maksimum bonus tutarı 100 TL'dir.
 • Bonus Milli Piyango Online hesabınıza çekilemez bakiye olarak aktarılacaktır. Bonus bakiyeniz ile oynadığınız oyunlardan elde edilen kazançlar çekilebilir tutar olarak nakit bakiyenize aktarılmaktadır.
 •  www.millipiyangoonline.com web sitesinden veya Milli Piyango Şans Oyunları uygulaması üzerinden satın alınan biletler, kuponlar ve Kazı Kazan oyun harcamaları iade edilemez.
 • Verilen ikramiyeler mevcut durumda Veraset ve İntikal Vergisi Kanununda belirtilen 7.703 TL istisna tutarı hariç olmak üzere %20 veraset ve intikal vergisine tabidir.
 • Milli Piyango Online gerekli gördüğü takdirde kampanya şartlarında değişiklik yapabilir, kampanyayı daha erken sonlandırabilir ve kampanya koşullarının kötüye kullanıldığı hallerde bonus ve kazanç iptal hakkını saklı tutar.
 • Bu kampanyaya katılan herkes, yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılır.

Kazı Kazan Oyunları
Şans Bombası Şans Bombası Şans Bombası
Çarpan sembolleri ile eğlenceni de katla ödülleri de!

Kazanan numaraları biletlerindeki numaralarla eşleştir, 750 Bin TL büyük ödülü anında kazan! Tek oyunda, 2 ekstra sürpriz bonus oyunu ile biletindeki ödülleri katlayarak kazan!

Hemen Oyna
Para Kuleleri Para Kuleleri Para Kuleleri
Bedava oyunlar ile daha çok eğlen daha fazla kazan!

Ödüllerle dolu blokları kır, sürpriz ödüllerin anında sahibi ol! 4'er adet yıldız, ok veya daire sembolü topla birbirinden eğlenceli 3 Bonus oyunu oynamaya hak kazan!

Hemen Oyna
Kazandıran Slingo Kazandıran Slingo Kazandıran Slingo
Hızlı, Eğlenceli ve 1 Milyon TL Büyük Ödüllü Slingo ile tanış!

Ayın Oyunu ile her oyunda 4 Joker’le kazanmak daha kolay! Şimdi kazanan 5 numarayı ,biletinde yanyana veya alt alta eşle tek oyunda birden fazla ödülü anında kazan!

Hemen Oyna
Yardıma mı ihtiyacın var?
Sıkça Sorulan Sorular İnceleyin