Bekle!
Kişisel ayarlarınız nedeniyle, size uygun promosyon bulunamadı

TİCARİ ELEKTRONİK İLETİ ONAY METNİ

Sisal Şans İnteraktif Hizmetler ve Şans Oyunları Yatırımları Anonim Şirketi (Sisal Şans” veya “Şirket”) olarak kişisel verilerinizi işlerken veri sorumlusu sıfatıyla hareket ediyoruz. Bu metni, size ticari elektronik ileti gönderebilmek için onayınızı sormak ve bu kapsamda bilgi vermek için hazırladık.

Ticari elektronik ileti, 29417 ve 15.07.2015 tarihli Resmî Gazete’de yayınlanan Ticari İletişim ve Ticari Elektronik İletiler Hakkında Yönetmelik uyarınca, hizmet sağlayıcı olarak tarafınıza gönderilecek iletileri ifade eder. Bu iletiler, şirketimizin oyun ve hizmetlerine ilişkin kampanya, tanıtım, fırsatlarına, memnuniyet anketlerine ya da kutlama, tebrik içerikli mesajlarına ilişkindir. Onayınız bulunması halinde, kimlik, iletişim ve ticari elektronik ileti gönderimi tercihinize ilişkin bilgileriniz tarafınıza şirketimizin belirli zamanlardaki kampanya, tanıtım, fırsatlarına, memnuniyet anketlerine, kutlama tebrik içerikli mesajlarına ilişkin SMS, e-posta veya aramalar gönderilmesi amacıyla işlenecektir. Kişisel verileriniz bu kapsamda gerek ticari elektronik ileti gönderiminin yapılabilmesi gerekse ileti gönderimine ilişkin onay ve red tercihlerinizin güncel tutulabilmesini sağlamak adına İleti Yönetim Sistemi ile Şirket sistemlerimizin entegrasyonunu yürütmek amacıyla hizmet aldığımız üçüncü taraflarla ve yasal yükümlülüklerimizi yerine getirebilmek amacıyla İleti Yönetim Sistemi A.Ş. (“İYS”) paylaşılacaktır. Hangi iletişim kanalından ileti alacağınızı her zaman özelleştirebilirsiniz.

Ticari elektronik ileti onayı vermeniz durumunda, vermiş olduğunuz onayı her zaman geri alma hakkına sahipsiniz. Onayınız bulunmadığında veya onayınızı geri aldığınızda tarafınıza ileti gönderilmeyecektir.

Tarafınıza ticari elektronik ileti gönderebilmek için kimlik, iletişim ve ticari elektronik ileti gönderimi tercihinize ilişkin verilerinizi işleriz. Kişisel verilerinizin işlenmesine ilişkin detaylı bilgi için Aydınlatma Metni ’ni inceleyebilirsiniz.

Yardıma mı ihtiyacın var?
Sıkça Sorulan Sorular İnceleyin