Bekle!
Kişisel ayarlarınız nedeniyle, size uygun promosyon bulunamadı

KİŞİYE ÖZEL ANALİZ VE PAZARLAMA ÇALIŞMALARINA İLİŞKİN AÇIK RIZA METNİ

Sisal Şans İnteraktif Hizmetler ve Şans Oyunları Yatırımları Anonim Şirketi (Sisal Şans” veya “Şirket”) olarak kişisel verilerinizi işlerken veri sorumlusu sıfatıyla hareket ediyoruz. Bu metin, kişiye özel analiz ve pazarlama çalışmalarının yürütülmesine ilişkin olarak [her bir kişiye özel analiz ve pazarlama çalışması özelinde] açık rızanızı sormak amacıyla hazırlanmıştır.

Sisal Şans olarak kişiye özel analiz ve pazarlama çalışmaları yaparak sizlere sunduğumuz oyunların ve diğer hizmetlerin ilgi alanlarınıza uygun olmasını sağlamayı hedefliyoruz. [Her bir kişiye özel analiz ve pazarlama çalışması özelinde] açık rızanızın bulunması halinde kimlik, müşteri işlem ve pazarlama bilgileriniz, kişisel beğeni, ilgi ve tercih alanlarınızın belirlenmesine yönelik analiz ve değerlendirme çalışmalarının yürütülmesi, gerçekleştirilen analiz ve değerlendirme çalışmaları sonucunda ilginizi çekebileceğinizi düşündüğümüz oyun ve hizmetlerin belirlenmesi, size özel kampanya, fırsat ve avantajlar sunulması, üyelik deneyiminizin ilgi alanlarınız ve tercihlerinize göre kişiselleştirilmesi ve bu kapsamda profilleme ve segmentasyon pazarlama çalışmaları yürütülmesi amaçları kapsamında işlenecektir. 

Açık rıza vermek için ilgili kutucuğu işaretleyebilirsiniz. Kişisel verilerinizin işlenmesine ilişkin detaylı bilgi için Aydınlatma Metnini inceleyebilirsiniz.

Sisal Şans’a bu doğrultuda [her bir kişiye özel analiz ve pazarlama çalışması özelinde] açık rıza verdiğinizde, vermiş olduğunuz açık rızanızı her zaman geri alma hakkına sahipsiniz.

Yardıma mı ihtiyacın var?
Sıkça Sorulan Sorular İnceleyin