Bekle!
Kişisel ayarlarınız nedeniyle, size uygun promosyon bulunamadı
Yeni Kazı Kazan Online Oyunları Yayında!

millipiyangoonline.com ve Milli Piyango Mobil Uygulaması, Türkiye'nin en büyük şans oyunları platformlarından biridir ve birçok farklı Kazı Kazan Online oyunuyla heyecanlı ve kazançlı bir oyun deneyimi fırsatı çok yakınında!  Dijitalleşmeyle birlikte Milli Piyango Online, oyuncularına birçok farklı oyun seçeneği sunuyor. Bu seçenekler arasında Kazı Kazan Online oyunları da yer almaktadır. Son zamanlarda, platforma eklenen birbirinden eğlenceli 4 yeni Kazı Kazan Online oyununu inceleyelim: 

kazikazan

1. Efsanevi Kleopatra Sandığı:  

Bu oyunda, kazanmak için panonun herhangi bir yerinden 5 veya daha fazla eşleşen sembol bul.  

Panonun herhangi bir yerinden 3 Altın Boğa sembolü 10 ücretsiz oyun turunu etkinleştir ve daha çok kazan. Dilersen oyunu oynamadan önce oyunu ücretsiz olarak deneyebilir ve ardından oyunu oynayabilirsin.  

Efsanevi Kleopatra Sandığı oyununda, birbirinden farklı kazanma ihtimalleri vardır. Oyunda, farklı semboller farklı kazançlar sunar. Ayrıca, oyun için ayıracağın oyun bedeli de kazançlarını etkileyebilir. Oyunda, heyecanlı müzikler, Antik Mısır dönemini yansıtan renkli grafikler ve animasyonlar bulunur, böylece o kazanırken keyifli bir deneyim yaşamanı sağlar. millipiyangoonline.com veya Milli Piyango Mobil Uygulamasından oynanabilir. Bu oyundan kazandığın ödülleri anında Milli Piyango Online hesabında hızlı ve güvenilir şekilde görüntüleyebilirsin. Yüksek kazanç, kolay oynanabilirlik ile eğlenceli bir şans oyunudur. 

Büyük ödül: 1.000.000 TL 2. Platin Kasa

Milli Piyango Online’ın yüksek ikramiyeli oyunu Platin Kasa, 7 adet Kazanan Sayı, 25 adede kadar satın alabileceğin biletler ve Platin Jeton biriktireceğin Hediye Oyun alanından oluşur. Heyecan dolu oyunda 3 veya daha fazla Platin Jeton bul Hediye Oyunu ödülünü kazan. Hediye Oyun’da Altın Jetonları bul ve kazancını katla. Hediye Oyun sırasında, Kazanan sayılarla kendi sayıların eşleştiğinde veya Altın Jeton sembollerini bularak ödül kazanırsın. Bulunan her Altın Jeton sembolü için, ödül sayacındaki ödül miktarını artar. Tüm Hediye Oyunları oynandıktan sonra, toplam kazanç alanında gösterilen ödüle ek olarak ödül sayacında kazandığın tutarı kazançlarına eklenir. Oyun, harcayacağın oyun bedeline göre kazanma şansı sunar. Oyunu başlatmak için Milli Piyango Online hesabına para yüklenmesi yaptıktan sonra oyunu oynayabilirsin. Dilersen oyunu oynamadan önce oyunu ücretsiz olarak deneyebilir ve ardından oyunu oynayabilirsin.

Oyun sonunda şansın ile kazandığın ikramiyeleri anında Milli Piyango Online hesabında bulabilirsin.

Büyük ödül: 3.000.000 TL 


3.Milyonerin Yolu  

Kartların altından seyahat ve yolculuk temalı (çanta, su şişesi, gözlük, şapka) gibi semboller çıktığında sembolün altında yazan ödül kazanılır. Milyonerin Yolu, beşe üç (5x3) oyun alanında on beşe kadar sembol içeren çok biletli bir oyundur. Bu oyunda farklı kazanma yolları vardır:

 BİR SEMBOL BUL  

Sembolün altında gösterilen ödül miktarını anında kazanmak için oyun panosunun herhangi bir yerindeki seyahat eşyaları sembolünü bul.

HARİTA SEMBOLÜ  

Kazanmayan biletlerden diğer ödül miktarlarını rastgele toplama şansı için oyun alanının ortasındaki bir harita sembolünü ortaya çıkar.

BONUS TURU

Garantili ödüller için Bonus Turu’na girmek üzere üç (3) bavul sembolü topla.  Oyunda kullanılan semboller farklı renklerde olabilir. Ayrıca, farklı tutarlarda ve yüksek kazançlar için yarışma fırsatı sunar. Yüksek kazançlar, renkli grafikler ve kolay oynanabilirlik ile eğlenceli bir şans oyunu olan Milyonerin Yolu oyununu, bilgisayarda veya Android mobil cihazında oynanabilirsin. Dilersen oyunu oynamadan önce oyunu ücretsiz olarak deneyebilir ve ardından oyunu oynayabilirsin. Hemen millipiyangoonline.com veya Milli Piyango Mobil Uygulaması ile şimdi oynamaya başla ve kazançlı yol heyecanını yaşa! 

Büyük ödül: 4.500.000 TL 


4.Şanslı 7’li 

Öncelikle 1 ile 7 arasında bir bilet adedi seç. Her biri ayrı bir bileti temsil eden bu satırlardan sonra, seçtiğin bilet sayısına uygun bir bilet tutarı belirle. Oyun tutarı, bakiyenden düşer ve heyecan dolu oyun başlar. Aynı bilet üzerinde 3 aynı sembolü eşleştir ve ödülü kazan Kazandığın ödüller, tüm biletlerde birleştirilerek toplam kazanç kutunda görüntüleyebilirsin.

Oyunda, Seri Oyun özelliğini kullanarak otomatik oyun sayısını seçebilir ve oyunun hızını artırabilirsin.  Hediye Oyunlar için 3 adet hediye oyun sembolünü aynı bilette eşleştirmen gerekmektedir. Bu durumda 2 ila 20 arasında otomatik oyun hakkı kazanırsın.  

 Ayrıca, 3 adet bonus sembolü eşleştirdiğinde özel bir bonus oyununa hak kazanırsın. Bu bonus oyununda ödül çarkını çevirerek 5 farklı büyük ödülden birini kazanabilirsin. Hem Hediye Oyun hem de Bonus Oyunu aynı oyun içinde oynama şansına sahipsin. Şanslı 7'li oyununu oynayarak büyük kazançlar elde etmeye başla!

Büyük ödül: 2.000.000 TL 

Yepyeni oyunlar ve bonus fırsatları için Milli Piyango Online’ın sosyal medya hesaplarını takip etmeyi unutma!  

millipiyangoonline.com ve Milli Piyango Mobil Uygulaması ile büyük ödüller kazan ve şans oyunlarında eğlen. Hemen tüm oyunlarımızı keşfet ve şansın ile büyük ikramiyeleri kazan! Kazı Kazan Online oyunlarımızı keşfetmek, sadece birkaç tık uzağında.  

Hemen üye ol, giriş yap, en sevdiğin oyunları seç ve oynamaya başla. Üye olabilmek için 18 yaşını doldurman ve Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olman gerektiğini hatırlatmak isteriz.  

İlk kez üye olanlar için hoş geldin bonus kampanyamızı kaçırma! Bu bonus, kazancını artırmanda yardımcı olacak ve oynayacağın oyunları daha da keyifli hale getirecektir. Kampanyalarımızı, millipiyangoonline.com kampanyalar sayfamızdan takip edebilirsin.

Oyunlarımızı keşfet, heyecanını paylaş ve büyük ikramiyeleri kazanma şansı elde et!  

Yardıma mı ihtiyacın var?
Sıkça Sorulan Sorular İnceleyin