Bekle!
Kişisel ayarlarınız nedeniyle, size uygun promosyon bulunamadı
Süper Loto ile Kazanmanın Sınırı Yok!

Türkiye'nin en popüler şans oyunlarından biri olan Süper Loto, her hafta milyonlarca kişi Süper Loto oynayarak büyük ikramiyeyi kazanma şansını elde ediyor. Haftada 3 gün kazanma şansın var! Süper Loto'nun çekilişleri her salı, perşembe ve pazar günleri saat 21:30'da düzenleniyor.

kazikazan

Süper Loto'yu oynamak için, 1 ile 60 sayı arasından 6 adet sayı seçmen gerekir. Sayı seçmeyi tercih etmiyorsan terminal senin için rastgele 6 numara seçsin! Süper Loto’yu Türkiye’nin her ilinde olan Milli Piyango bayiilerinden, millipiyangoonline.com’dan veya Milli Piyango Mobil Uygulaması’ndan web sitesinden oynayabilirsin.

Süper Loto, Türkiye'nin en eğlenceli ve heyecan verici şans oyunlarından biridir. Süper Loto'yu oynayarak, büyük ikramiyeyi kazanma şansını elde edebilir ve hayatını değiştirebilirsin.

Süper Loto Nasıl Oynanır?

Süper Loto'yu oynamak için, 1 ile 60 sayı arasından 6 adet sayı seçmeniz gerekiyor. 60 numaradan oluşan küre içinden çekilen 6 numarayı tahmin etmeye hazır ol. Her oyun kuponun, çekilişte en az 2, en fazla 6 numarayı doğru tahmin ettiğinde, büyük ikramiye senin olabilir! Süper Loto'nun 6 bilen şanslı kazananı sensin. 

Eğer aynı ikramiye kategorisinde birden fazla kazanan olursa, ikramiye havuzu kazananlar arasında adil bir şekilde bölüşülür. Büyük kazanca bir adım daha yaklaşmak için hemen oynamaya başla!

Süper Loto ve diğer tüm şans oyunlarını oynamak için 18 yaşını doldurmuş ve T.C. vatandaşı olmalısın. 

Süper Loto Nerede Oynanır?

Süper Loto'yu, Türkiye'nin her yerindeki Milli Piyango bayilerinde oynayabilirsin. Süper Loto'yu 7/24 online olarak millipiyangoonline.com’dan veya Milli Piyango Mobil Uygulaması’ndan oynayabilirsin. Milli Piyango web sitesi veya mobil uygulaması üzerinden Süper Loto oynamak için, bir hesap oluşturman ve para yatırman gerekiyor. Hesap açmak için ise 18 yaşını doldurmalı ve T.C. vatandaşı olmalısın.

Süper Loto Sonuçları Nerede Duyurulur?

Süper Loto sonuçları, her çekilişin ardından Süper Loto sonuçlarına, Milli Piyango Online web sitesinden veya mobil uygulamadan da ulaşabilirsin.

Süper Loto sonuçları her çekiliş sonrası MPTV YouTube hesabında millipiyangoonline.com internet sitesinde, Milli Piyango Mobil Uygulaması’nda ve Milli Piyango Online sosyal medya hesaplarında açıklanmaktadır. Sonuçları hızlıca buradan öğrenebilirsin.

 Süper Loto Çekilişlerini Canlı İzle!
Süper Loto çekilişlerini izlemek için en güvenilir yer Milli Piyango'nun resmi YouTube kanalıdır. Her Salı, Perşembe ve Pazar günü düzenlenen çekilişleri canlı olarak bu kanal üzerinden takip edebilirsiniz. Milli Piyango'nun YouTube kanalında gerçekleşen yayınlar, çekilişin heyecanını ve heyecanını canlı bir şekilde sunar. Bu sayede, çekiliş sonuçlarını anında öğrenirken, adil ve şeffaf bir ortamda şansınızı kontrol etme imkanına sahip olabilirsin. Süper Loto'nun heyecan veren dünyasını kaçırmamak için Milli Piyango'nun YouTube kanalını takip etmeye başla!

Süper Loto’nun İkramiyesi Ne Kadar?

Süper Loto'da kazanabileceğin ikramiyeler, doğru tahmin ettiğin sayıların sayısına göre değişiyor. 6 adet sayıyı doğru tahmin edersen, büyük ikramiyeyi kazanıyorsun. 5 adet sayıyı doğru tahmin edersen, ikinci kategoride, 4 adet sayıyı doğru tahmin edersen, üçüncü kategoride, 3 adet sayıyı doğru tahmin edersen, dördüncü kategoride ve 2 adet sayıyı doğru tahmin edersen, beşinci kategoride ikramiye kazanıyorsun.

Süper Loto İkramiyesi Nasıl Alınır?

Süper Loto'da ikramiye kazandığında, www.millipiyangoonline.com ve Milli Piyango Mobil Uygulaması üzerinden oynanan oyunlardan kazanılan ikramiye ödemelerini,  Milli Piyango Online hesabına otomatik olarak yüklenmektedir. Bayiilerden alınan biletlerde ise 10.000 TL'ye kadar olan ikramiyeler yine bayilerden doğrudan alınabilir. İkramiye bileti almak gerekmez. 10.000,01 TL - 250.000,00 TL arasındaki ikramiyeler: Yetkilendirilmiş Türkiye Halk Bankası şubelerinden alınabilir. İkramiye bileti almak şarttır. Çoklu çekiliş seçeneği ile oynanan biletler için, ilgili çekilişlerin tamamının gerçekleşmiş olması gerekmektedir. 250.000,01 TL ve üzerindeki ikramiyeler: İstanbul Levent Şubesi'nde 09:00 - 12:00 saatleri arasında ibraz edilebilir. İkramiye bileti almak gerekmez.

Yardıma mı ihtiyacın var?
Sıkça Sorulan Sorular İnceleyin