Bekle!
Kişisel ayarlarınız nedeniyle, size uygun promosyon bulunamadı

Milli Piyango İkramiyesi ile Yapılabilecek 10 Aktivite

‘Bana Milli Piyango’dan ikramiye çıksa….’ diye başlayan cümlelerle süslediği hayallerini neşeli neşeli anlatmayanımız herhalde yoktur. Hayallerimizin bile ötesinde meblağlarla, talihlilerine kavuşan Milli Piyango ikramiyeleri her birimize bu hayalleri en az bir defa kurdurmuştur. Arkadaş ya da aile toplantılarımızda, bazen ofiste harıl harıl çalışmanın arasında, bazen de uykuya dalmadan hemen önce aklımıza getiririz bu hayalleri…

İster henüz gençlik yıllarımızı yaşıyor olalım, istersek de torun torbaya karışmış; ister ay sonu hesabı yapıyor olalım istersek de gelirimizin hesabını dahi bilmeyelim, fark etmez; hepimizin aklını çelecek, her birimize ‘Bunu ben de yaşamalıyım!’ dedirtecek hayaller elbette varlar.

1- Ev almak sıradan mı? Peki ya kendimiz için en muhteşem evi tasarlamak?

kazikazan

Ev almak büyük çoğunluğumuzun aklına ilk gelen aksiyon zaten ama bir uçtan diğer ucuna tamamen kendi zevkinizi yansıtan; sadece size özel bir estetikle dekore edilmiş bir ev hayalleri süslemeyecek gibi değil. Karakterinizi anlatan bir renk paleti, tamamen sizin için kullanım kolaylığı sağlayacak tasarımlar, ünlü sanatçıların eserleri ve işinin en iyileri tarafından dizayn edilmiş mobilyalar… Belki kocaman bir yüzme havuzu belki de ellerinizle beraber içinizi de ısıtacak bir şömine… Hayali detaylandırmak size kalmış. 

2- Özel jete binmek mümkün. Peki ya kendi özel jet filomuzu kurmak?

kazikazan

Düşünsenize, Milli Piyango ikramiyesini kazanır kazanmaz yalnızca kendinize değil tüm aileniz ve sevdiklerinizin de kullanımına açmak üzere onlarca jetin sizi hazır beklediği bir filo sahibi olmayı kim istemez? Dünyanın her yerine istediğiniz an seyahat edebilme imkanı… Hayali bile yetti değil mi?

3- Seyahat etmeyi herkes ister. Peki ya uzun yıllar sürecek bir dünya turu?

kazikazan

Dünyayı bir uçtan diğer ucuna dolaşmak, yeni insanlar, yeni kültürler, yeni coğrafyalar tanımak neresinden baksanız hayal edilebilecek en cazip aktivitelerden biri. Milli Piyango ikramiyeleri sayesinde bu hayali yalnız kendiniz için değil; sevdiklerinizle bir arada; bir grup olarak dünya turu yapmak için bile kurabilirsiniz.  

4- Dünya turu cazip gelmedi mi? Peki ya Mars? 

kazikazan

Dünya turu beni kesmez diyenler Mars’ta buluşuyor! Milli Piyango ikramiyeleri, hayatınızda bu derece köklü değişiklikler yapabileceğiniz uçuk hayaller için bile yeterli…

5- Kiminin sürat merakı olur, kiminin olmaz. Peki ya sadece bize ait bir araç galerisi?

kazikazan

Motosikletlerden, yarış arabalarına, ultra lüks spor araçlardan, ekstrem spor araçlarına, hatta ve hatta kocaman tırlardan, dev arazi araçlarına sadece kendi ilginizi çeken devm bir galerinin sahibi olmak ilginizi çekti mi? O zaman bir de şöyle deneyelim, galerinizdeki her bir ara bir de özel şoförüyle sizi bekliyor olacak. Nasıl hayal ama?

6- Denizlerin fatihi olmayı kim istemez?

kazikazan

Denizler ya da deniz hayatına ne kadar yakınsınız? Siz de denizsiz yaşayamayan insanlardansanız Milli Piyango ikramiyesi size çıktığında dev bir deniz filosu kurmak iyi fikir gibi görünüyor, ne dersiniz? 

7- Beyaz yakalılar iç geçiriyor: ‘Sadece sevdiğin işi yapmak mı?’

kazikazan

Sadece sevdiğimiz işi yaparak hayatımızı kazanmak ne kadar mümkün? Ya da bu soruyu şöyle sormalıyız, sevdiği işi yapan kaç kişiyiz? Bu sorunun cevabını büyük ihtimalle hepimiz çok iyi biliyoruz. Hele ki pandemi koşullarında, evden çalışma düzeninde, işlerimizi halen severek yapabilmek bazen gerçekten imkansız oluyor.

Fakat Milli Piyango’nun ikramiyesi size çıktığı anda artık sadece sevdiğiniz işleri yapabilecek özgürlüğe derhal kavuşabilirsiniz.

Bu hayallerin en güzeli… Değil mi?

8- ‘Sevdiğim bir iş yok!?’ diyenler bu maddede toplanıyor: Ömür boyu hiç çalışmamak! 

kazikazan

Kimileri için gerçek hayal bu olsa gerek. Ömür boyu hiç çalışmamak! Sadece seyahat etmek, okumak, izlemek, deneyimlemek, dinlenmek, dinlemek, keşfetmek ve yeni insanlar tanımak…

Yeter de artar bile!

9- ‘Yaşamayı seviyorum!’ demenin bir başka yolu: Koleksiyoner olmak

kazikazan

Minik detaylarla mutlu olmak, organize etme ve düzen tutkusuyla birleşiyorsa sizde tam bir koleksiyoner ruhu var demektir! Objelerdeki yaşanmışlıkları incelemek ve biriktirmek size kendinizi çoook iyi hissettirebilir. Hele ki servetinizin kaynağı Milli Piyango’nun büyük ikramiyesi ise…

10- En havalı siz olun: Havalı hobiler edinmek

kazikazan

Doğruya doğru: Bazı hobiler sadece finansal kısıtı olmayan insanlar için var. Milli Piyango’nun büyük ikramiyesini kazanır kazanmaz hayattan daha çok keyif almanın yollarını aramaya başladığınızda da bu hobiler sizin için en uygunu, en keyiflisi olacak!

Tüplü dalış ya da sörf sporları; yüksek atlayış ya da at binmek! Seçin, beğenin ve derhal hayattan daha çok keyif almaya başlayın!

Uzun lafın kısası…

Cazip hayaller kurmak herkese iyi gelir. Aklımızda tutmamız gereken en önemli detay ise bu hayallerin aslında çok da fazla uzağımızda olmadığı. www.millipiyangoonline.com işte bu hayalleri gerçekleştirmek için var. Boşuna demiyoruz, ‘Herkesin Şansı!’ diye…

 

Diğer yazılar
Milli Piyango çekiliş sonuçları online’da, sadece tıkla! Milli Piyango çekiliş sonuçları online’da, sadece tıkla! Milli Piyango çekiliş sonuçları online’da, sadece tıkla!
Hayatımızı nasıl değiştirir?

170.000.000 Türk Lirası… Yazıyla yüz yetmiş milyon… Milli Piyango’nun yeni ikramiyesi… Bu şekilde okuduğumuzda anlaşılması güç olabilecek ama bir arada canlı canlı gördüğümüzde bir odayı komple doldurabilecek kadar çok büyük para…

Devamını oku
Ya çıkarsa?

‘Bana Milli Piyango’dan ikramiye çıksa….’ diye başlayan cümlelerle süslediği hayallerini neşeli neşeli anlatmayanımız herhalde yoktur. Hayallerimizin bile ötesinde meblağlarla, talihlilerine kavuşan ikramiyeleri her birimize bu hayalleri en az bir defa kurdurmuştur.

Devamını oku
Çılgın hayaller

Çılgın Sayısal Loto adı gibi çılgın hayaller kurduran dev ikramiyesiyle oyun severlerin bir tık uzağında şöyle dursun, biz bu çılgın ikramiye ile neler yapabiliriz, ne kadar uçuk hayaller kurabiliriz birkaç dakikalığına kendimizi deneyelim.

Devamını oku
Yardıma mı ihtiyacın var?
Sıkça Sorulan Sorular İnceleyin