Bekle!
Kişisel ayarlarınız nedeniyle, size uygun promosyon bulunamadı

Hangi Hayal Daha Çılgın?

Çılgın Sayısal Loto adı gibi çılgın hayaller kurduran dev ikramiyesiyle oyun severlerin bir tık uzağında şöyle dursun, biz bu çılgın ikramiye ile neler yapabiliriz, ne kadar uçuk hayaller kurabiliriz birkaç dakikalığına kendimizi deneyelim.

Hazırsanız, başlıyoruz. 

1- ADA SATIN ALMAK

sayisal

Filmlere, kitaplara hatta magazin gündemine de her zaman etkili bir şekilde girmeyi başaran bir başlık ada sahibi olmak. İnsanın toprak sahibi olmakla bağdaştırdığı güven ve aidiyet duygusunu belki de en üst ve lüks seviyede yaşamanıza sahip olabilecek bir durum. Adanıza kendi isminizi verebilir, istediğiniz gibi inşa edebilir ve sadece istediğiniz kişilerin girişine müsaade edebilirsiniz. Daha muazzam ne var?

2- DÜNYA ÜZERİNDE DENENMEMİŞ EKSTREM SPOR BIRAKMAMAK

sayisal

Adrenalin… bizi hayata bağlayan, yaşamı derinden hissettiren en önemli hormonlardan biri. Yolu da heyecandan geçiyor. Deyim yerindeyse yüreğimizi ağzımıza getirecek tüm ekstrem sporları, bu sporu en iyi yapan kişilerden öğrenmek ve denemek… ‘İşte şimdi yaşadığımı hissediyorum.’ Demenin en güzel yolu…

3- UÇMAK

sayisal

Yüzyıllardır insanoğlunun merak ettiği, her zaman hayalini kurduğu ve başarısız olmaktan korkmadan sürekli denediği bir aktivite uçmak. Uçaklar ve hava araçları her ne kadar bu hayali gerçek kılsa da, sadece kendi bedenimizi kullanarak uçmak mümkün mü? Milli Piyango’dan kazanacağınız ikramiyeyi, türlü biyonik icatlar ve üstün zekalı mühendisler tarafından tasarlanmış eklentilerle uçma hayaline yatırmak yeterince çılgın bir hayal mi? Yorum sizin…

4- SÜPER KAHRAMAN OLMAK 

sayisal

Süper kahraman olabilmek için sadece özel yetenekler ve güçlere sahip olmamız mı gerekir yoksa tüm servetimizi bizi ‘süperleştirecek’ cihazlara ayırmak, dünya üzerinde gelişen her suçtan haberdar olmamızı sağlayabilecek bir istihbarat ağı kurmak ve tüm bu imkanlarla masum insanların süper kahramanı olmak… Evet bu mümkün; bkz. Batman de aynısını yapıyor. 

5- BITCOIN ZENGİNİ OLMAK 

sayisal

Kazanılan ikramiyeyi tümüyle Bitcoin’e yatırıp saatler içinde katbekat artırma fikri, dünyanın neresinde olursanız olun, hangi durumda olursanız olun çılgınca geliyor değil mi? Değişen dünyaya ayak uydurmak için çılgınca hamleler yapar mıydınız?

Şimdi düşünün bakalım, Çılgın Sayısal Loto’nun çılgın ikramiyesi kadar çılgın mıyız? Bu hayallerden kaçını gerçekten gerçekleştirmek isterdiniz?

 

Diğer yazılar
Milli Piyango çekiliş sonuçları online’da, sadece tıkla! Milli Piyango çekiliş sonuçları online’da, sadece tıkla! Milli Piyango çekiliş sonuçları online’da, sadece tıkla!
Hayatımızı nasıl değiştirir?

170.000.000 Türk Lirası… Yazıyla yüz yetmiş milyon… Milli Piyango’nun yeni ikramiyesi… Bu şekilde okuduğumuzda anlaşılması güç olabilecek ama bir arada canlı canlı gördüğümüzde bir odayı komple doldurabilecek kadar çok büyük para…

Devamını oku
Ya çıkarsa?

‘Bana Milli Piyango’dan ikramiye çıksa….’ diye başlayan cümlelerle süslediği hayallerini neşeli neşeli anlatmayanımız herhalde yoktur. Hayallerimizin bile ötesinde meblağlarla, talihlilerine kavuşan ikramiyeleri her birimize bu hayalleri en az bir defa kurdurmuştur.

Devamını oku
Çılgın hayaller

Çılgın Sayısal Loto adı gibi çılgın hayaller kurduran dev ikramiyesiyle oyun severlerin bir tık uzağında şöyle dursun, biz bu çılgın ikramiye ile neler yapabiliriz, ne kadar uçuk hayaller kurabiliriz birkaç dakikalığına kendimizi deneyelim.

Devamını oku
Yardıma mı ihtiyacın var?
Sıkça Sorulan Sorular İnceleyin