Bekle!
Kişisel ayarlarınız nedeniyle, size uygun promosyon bulunamadı

170 Milyon TL Sizin Olsa Hayatınız Nasıl Değişir?

170.000.000 Türk Lirası… Yazıyla yüz yetmiş milyon… Milli Piyango’nun yeni ikramiyesi… Bu şekilde okuduğumuzda anlaşılması güç olabilecek ama bir arada canlı canlı gördüğümüzde bir odayı komple doldurabilecek kadar çok büyük para…

Hayallerin hacmi bu kadar büyük olunca, bu para ile yapabileceklerimiz de o kadar sınırsız olabiliyor.

Bakalım, 170 Milyon hayatımızı nasıl değiştirir?

1- 34 Tane Havuzlu Müstakil Villa Alabilirsiniz

Havuzlu Villa

Diyelim ki, Milli Piyango’nun büyük ikramiyesi 170 Milyon TL, olduğu gibi size çıktı. Büyük ihtimalle hepimiz hayatımızı yaşadığımız yerden değiştirmeye başlardık. Tutkunu olduğumuz dizilerde gördüğümüz, magazin programlarından takip ettiğimiz starların satın aldığını duyduğumuz o villalardan niçin almayacakmışız?!? Alırız, hem de tam 34 tane! Ailemizdeki herkese, sevdiklerimize, hatta iyilik olsun diye ihtiyacı olan birkaç yabancıya bile alsak bu ikramiye bitmiyor! 

2- 48,5 Tane Lüks Cip Satın Alabilirsiniz

Lüks Jeep

‘Ayaklarımı yerden kessin yeter!’ diyecek halimiz elbette yok! Nihayetinde Milli Piyango’nun büyük ikramiyesini kazanan o şanslı kişi biz olmuşuz, değil mi? O zaman en lüksünden tam 48 tane cip satın almakta hiçbir beis yok!

Üstüne yarım cip alacak paramız bile kalıyor! Zengin olmak hayal kurarken bile iyi hissettiriyor! 

3- 17 Kez Dünya Turu Yapabilirsiniz 

Dünya Turu

170 milyonluk büyük ikramiye tam 17 sene boyunca tüm dünyayı gezmeniz için yeterli. Üstelik yalnız başınıza da değil; en sevdiğiniz insanla baş başa! Üstelik, lüks deneyimler ve konforlu yolculuklar için de bütçeniz var!

Yolunuz açık olsun!

4- 85 Tane Lüks Yat Alabilirsiniz

Lüks Yat

‘Benim evim mobil olsun, koy koy gezeyim, tüm hayatım çok uzun bir tatildeymişim gibi geçsin!’ diye iç geçiren deniz sevdalılarına müjde! Milli Piyango’nun büyük ikramiyesi ile tam 85 tane lüks yat alabilirsiniz.

Sahip olduğunuz yatları aynı anda açık denize çıkardığınızı düşünsenize… Bütün dünyanın ilgisini aynı anda çekme garantisi… 

5- Full Fonksiyonlu ve Konforlu Bir Özel Jet Alabilirsiniz. 

Özel Jet

Milli Piyango’nun büyük ikramiyesi ile dileyen bu jetlerden 2 tane de alabilir ama gönül, almışken en lüksü olsun ister. 170 milyonu bu uğurda harcamaya karar verdiğiniz andan maksimum bir saat sonra özel jetiniz sizi şu an oturduğunuz apartmanın önünde bile bekleyebilir. 

6- Biraz da yatırım konuşalım: 50 Bin Tane Cumhuriyet Altını Alabilirsiniz. 

Altın Yatırımı

Diyelim ki yatırım yapmak istediniz, sanal yatırımlar size göre değil; bankalarla uğraşmak da istemiyorsunuz o zaman tam 50 bin tane Cumhuriyet Altını satın alıp kendinize altınlardan kocaman bir yatak yapabilirsiniz.

40 Haramiler’in hazinesi şakaları, para içinde yüzme fantezisi de böylece gerçek olur.

Düğün mevsimlerinde ise, emin olun bir tek sizin yüzünüz gülecek. 

7- Ortalama Bir Hesapla: İç Ege Bölgesinin Yarısı Sizin Olabilir

Arazi Satın Alımı

‘Buralar eskiden dutluktu!’ denilerek iç geçirilen güzel topraklar sizin sayenizde yeniden dutluk olabilir. Milli Piyango’nun büyük ikramiyesi ile bir uçtan diğer ucuna bitişini göremediğiniz topraklar sadece size ait olabilir.

İster dut ağacı ekin ve yetiştirin; isterseniz de kendi cennetinizi kendi topraklarınızda kurun!

8- Ortalama Ölçekte Tam 113 Şirket Satın Alabilirsiniz

Şirket Satın Alma

Diyelim ki iş dünyasına girmek istediniz. Sizin fanteziniz ise tek bir büyük şirkete yatırım yapmak yerine orta ölçekli şirketlerin sahibi olmak. İşte bu durumda ortalama 113 şirket satın alabilir; farklı sektörlerde karar verici olabilirsiniz!

İşkolikler; hadi yine iyisiniz! 

9- Ada Satın Alabilirsiniz

Ada Satın Alma

Kendi adasına sahip olmak sadece milyarder iş adamları ve Hollywood starlarının tekelinde mi? Hayır! Artık siz de bu dünyaya girdiniz çünkü 170 Milyon Liralık büyük ikramiye size çıktı!

Hakikaten, bu yaz kış kullanışlı, havadar ve el değmemiş 4+1 adalar nerede satılıyor? Bilen var mı? 

10- Ben Garanticiyim; İkramiyemi Bankaya Koyar Faiziyle Beyler Gibi Yaşarım! 

Banka Faizi

170.000.000 TL yani yazıyla yüz yetmiş milyon liralık büyük ikramiyenin aylık faizi ortalama 400.000TL civarında.

Aylık gelir hesaplamak bizde ata sporu olduğu için, büyük ikramiyenin size çıkması durumundaki bu hesaplamayı yapmak kaçınılmaz oluyor.

Söyleyeceklerimiz bu kadar. Şimdi de biraz ayda 400 bin TL ile neler yapabiliriz bunları düşüneceğiz. Ama içimizden… 

Diğer yazılar
Milli Piyango çekiliş sonuçları online’da, sadece tıkla! Milli Piyango çekiliş sonuçları online’da, sadece tıkla! Milli Piyango çekiliş sonuçları online’da, sadece tıkla!
Hayatımızı nasıl değiştirir?

170.000.000 Türk Lirası… Yazıyla yüz yetmiş milyon… Milli Piyango’nun yeni ikramiyesi… Bu şekilde okuduğumuzda anlaşılması güç olabilecek ama bir arada canlı canlı gördüğümüzde bir odayı komple doldurabilecek kadar çok büyük para…

Devamını oku
Ya çıkarsa?

‘Bana Milli Piyango’dan ikramiye çıksa….’ diye başlayan cümlelerle süslediği hayallerini neşeli neşeli anlatmayanımız herhalde yoktur. Hayallerimizin bile ötesinde meblağlarla, talihlilerine kavuşan ikramiyeleri her birimize bu hayalleri en az bir defa kurdurmuştur.

Devamını oku
Çılgın hayaller

Çılgın Sayısal Loto adı gibi çılgın hayaller kurduran dev ikramiyesiyle oyun severlerin bir tık uzağında şöyle dursun, biz bu çılgın ikramiye ile neler yapabiliriz, ne kadar uçuk hayaller kurabiliriz birkaç dakikalığına kendimizi deneyelim.

Devamını oku
Yardıma mı ihtiyacın var?
Sıkça Sorulan Sorular İnceleyin