Bekle!
Kişisel ayarlarınız nedeniyle, size uygun promosyon bulunamadı
150 TL'ye Varan Bonus Kampanyası İle Şansın Yanında!

Büyük şans, Milli Piyango Online’da yanında!  Yeni üyelere özel 150 TL’ye varan bonus kampanyaları ile şansını dene ve büyük ikramiyeleri kazanmak için Milli Piyango'nun heyecan verici dünyasına adım at. 26 Nisan-31 Mayıs 2024 tarihleri arasında gerçekleşecek olan Yeni Üyelere Özel 100 TL ve üzeri para yatırmana 100 TL ve BONUS-50 kodu ile yeni üye olanlara 50 TL bonus* kazanma şansı yakala. 

kazikazanMilli Piyango Online Mobil Uygulamasından veya millipiyangoonline.com adresinden üye ol, kampanyaya katıl ve kampanya süresi boyunca minimum 100 TL ve üzeri bir bakiye yükle, 100 TL'lik bonus kazanma şansına sahip ol veya hemen BONUS-50 kodu ile üyol 50 TL bonus kazan.  

Hayallerine Bir Adım Daha Yaklaş!

Mobil uygulamayı indirerek, her zaman ve her yerde kampanyalara katılabilir, Milli Piyango bileti satın alabilir, dilediğin şans oyunu için kupon oynayabilirsin. Sanal Oyunlar ve Kazı Kazan Online oyunlarında artan heyecan ile şansını deneyebilirsin. Sana özel kampanyaları takip etmek ve bonuslarını kullanmak için hemen Milli Piyango Online’a üye ol. 

Şansını denemek ve büyük kazançlar elde etme fırsatı yakalamak için hemen harekete geç ve Milli Piyango'nun heyecan verici dünyasına adım at!

Kampanyaya Nasıl Katılım Sağlanır? 

  • 1. Adım: millipiyangoonline.com web sitesi veya Milli Piyango Mobil Uygulaması üzerinden BONUS-50 kodu ile üye ol.
  • 2. Adım: millipiyangoonline.com web sitesi veya Mobil Uygulama menüsündeki "Kampanyalar" sayfasında ve "Aktif Kampanyalar" sekmesinde bulunan "150 TL’ye Varan Bonus Hediye” kampanyasını "Kampanyaya Katıl" butonuna tıklayarak aktif hale getir.
  • 3. Adım: Kampanyaya katılımın aktif hale geldikten sonra, Milli Piyango Online hesabına ilk defa olmak kaydı ile minimum 100 TL veya üzerinde para yatır 100 TL bonus kazan. BONUS-50 kodu ile üye olanlara da 50 TL bonus hediye.

Hediye 150 TL’ye Varan Bonusun Avantajları:

Üye olanlara ve ilk kez para yatıranlara özel 150 TL’ye varan bonus kampanyası 26 Nisan – 31 Mayıs 2024 tarihleri arasında geçerlidir. 2 kampanya da 31 Mayıs 2024 saat 23:59’da sona erecektir.

Katılımcılar her 2 kampanyadan aynı anda veya ayrı ayrı faydalanabilecektir. 

Üye olanlara özel 50 TL hediye kampanyasından faydalanmak için web sitesinde & mobil uygulaması üzerinden ÜYE OL ekranında Promosyon Kodu alanına BONUS-50 promosyon kodunu girerek üyeliğinizi başlatmanız gerekmektedir. Hak edilen bonus hesabınıza aynı gün içinde otomatik olarak yansıyacaktır. Bonus geçerlilik süresi 3 gündür.

İlk kez para yatıranlara özel 100 TL hediye kampanyasından faydalanmak için ise Milli Piyango web sitesi veya mobil uygulamalar ana menüsündeki kampanyalar sayfasında ve “Aktif Kampanyalar” sekmesinde bulunan “150 TL’ye Varan Bonus” kampanya sayfasında “Kampanyaya Katıl” butonuna tıklayarak aktif hale getirmeniz ve katılımınız aktif hale geldikten sonra, Milli Piyango hesabınıza ilk defa olmak kaydı ile minimum 100 TL veya üzerinde para yatırmanız gerekmektedir. Hak edilen bonus para yatırma işlemini takip eden iş gününde hesabınıza yatırılacaktır. Bonus geçerlilik süresi 7 gündür.  

Hediye bonus bakiyen ile oynadığın oyunlardan elde edilen kazançlar gerçek bakiyene aktarılacaktır.

Sen De İndir, Eğlence Yanına Gelir! Milli Piyango Online Mobil Uygulamasını İndir!

Milli Piyango Online'ın tüm heyecanını cebine taşımak için Milli Piyango Online Mobil Uygulamasını da indirmeyi unutma! Android, iOS ve Huawei işletim sistemli cihazlar için Google Play Store ve App Store ve App Gallery'de ücretsiz olarak indirebileceğin uygulama ile dilediğin zaman, dilediğin yerde şansın seninle.

Hemen Milli Piyango Online'a üye ol, 150 TL’ye varan bonus ile hayallerine ve büyük ikramiyelere bir adım daha yaklaş! 

* Kampanyaya ait detaylar ve koşullar için tıklayın!

Yardıma mı ihtiyacın var?
Sıkça Sorulan Sorular İnceleyin