Bekle!
Kişisel ayarlarınız nedeniyle, size uygun promosyon bulunamadı

REFERANS KAMPANYASINA KATILANLARIN KİŞİSEL VERİLERİNİN İŞLENMESİNE VE AKTARILMASINA İLİŞKİN AÇIK RIZA FORMU 

Sisal Şans İnteraktif Hizmetler ve Şans Oyunları Yatırımları Anonim Şirketi (“Sisal Şans” veya “Şirket”) olarak kişisel verilerinizi işlerken veri sorumlusu sıfatıyla hareket ediyoruz. Bu metni, kişisel verilerinizi hukuka ve tarafınıza daha önce iletilen Sisal Şans Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Referans Kampanyası Aydınlatma Metnine uygun işlemek ve aktarabilmek adına aşağıdaki süreç için açık rızanızı talep etmek ve bu kapsamda bilgi vermek için hazırladık. Buradaki tercihinizi dilediğiniz zaman kvk@sisalsans.com e-posta adresi üzerinden bizimle iletişime geçerek güncelleyebilirsiniz.

Sisal Şans tarafından düzenlenen Referans Kampanyasına katılmak için, kişisel verilerimin işlenmesine ve yurtdışındaki hizmet sağlayıcılar ile paylaşılmasına bilerek ve isteyerek rıza gösterdiğimi beyan ederim.

Kişisel verilerinizin yurt dışına aktarılmasına izin vermediğiniz taktirde ve https://www.millipiyangoonline.com/account/register üzerinden üyelik oluşturmadığınız takdirde, kişisel verileriniz işlenmeyecektir ve Referans Kampanyasından yararlanmanız mümkün olmayacaktır.

Referans Kampanyasına katılmaksızın dilediğiniz zaman https://www.millipiyangoonline.com/account/register üzerinden üyelik formunu doldurarak üyelik oluşturabilir ve Milli Piyango Online’ın sizlere sunduğu hizmetlerden yararlanabilirsiniz.

Yardıma mı ihtiyacın var?
Sıkça Sorulan Sorular İnceleyin