Kazi Kazan

ONLINE KAZI KAZAN OYUNLARIMIZI
HEMEN DENEYEBİLİRSİNİZ!

Kampanya Koşulları

 1. Kampanya süresi 15.09.2023 tarihi 23:59'a kadar geçerli olacaktır.
 2. Eğlence Bonus, para yatırma koşulunu yerine getirmenizi takip eden ilk iş gününde hesabınıza tanımlanacak ve hemen kullanılabilinecektir.
 3. Banka kartı, EFT veya havale ile yapılan tüm ödeme yöntemleri kampanyaya dahildir.
 4. Kampanyadan sadece ilk defa para yatıracak kişiler yararlanabilir. Hesabını oluşturarak ilk defa para yatıracak oyunculara tek seferde yatırdıkları tutarın tamamı kadar (%100) Eğlence Bonusu yüklenecektir. Kampanyadan yararlanmak isteyen oyuncuların minimum 20 TL yatırması gerekmektedir. 200 TL üzeri para yatıran oyuncuların kazanacağı Eğlence Bonus miktarı 200 TL olacaktır.
 5. Daha önceden kupon kodu alarak aktifleştirmiş ancak hesabına ilk defa para yatıracaklar da kampanyadan faydalanabileceklerdir.
 6. Kampanyadan yararlanmak isteyen oyuncuların, web sitesi veya mobil uygulama üzerindeki üye ol alanına hesaplarını oluşturması gereklidir.
 7. Eğlence Bonusu sadece belirli Kazı Kazan oyunlarında geçerli olacaktır. Geçerli oyun isimlerini aşağıda inceleyebilirsiniz.
  • Ödüllü Orman
  • Slingo Renklerin Şansı
  • Kat Kat Kazanç
  • Kazandıran Çarpan
  • Çarpanlarla Para Avı
  • Sihirli Kasa
  • Meyve Kuleleri
  • Hazine Krallığı
  • Ballı Kovan
  • Mücevher Avı
  • Mücevher Krallığı
  • Ormanda Şanslı Sandıklar
 8. Yüklenilen Eğlence Bonusu, maksimum 7 gün içinde Gerçek Bonus’a dönüştürülmelidir. Bu süre içinde koşulları yerine getirmeyen oyuncunun Gerçek Bonus kazanma şansı kaybolur.
 9. Geçerli bir Kazı Kazan oyununda, Eğlence Bonusu’nu kullanmak isteyen oyuncular Eğlence Bonusu seçeneğini işaretleyerek devam edebilir.
 10. Eğlence Bonusu’nun Gerçek Bonus’a dönüşmesi için oyuncu, Eğlence Bonus tutarının 5 katı tutarında oyun oynamalıdır.
  1. Bu koşulu yerine getiren oyuncunun Eğlence Bonusu tutarının 5 katına kadar Gerçek Bonus’a hak kazanacaktır. Oyun esnasında kazanılan ikramiyeler dahildir.
  2. Bu koşulu yerine getiremeyen oyuncu, Eğlence Bonus’u kullanarak kazandığı ikramiyeler Gerçek Bonus olarak hesabına yansıyacaktır. Her durumda kazanabilecek Gerçek Bonus miktarı, Eğlence Bonus tutarının 5 katını aşamaz.
 11. Hak edilen Gerçek Bonus oyuncunun hesabına anında yüklenir.
 12. Bu kampanya ile kazanılan Gerçek Bonus yükleme tarihinden 7 gün sonraya kadar geçerlidir.
 13. www.millipiyangoonline.com web sitesinden veya Milli Piyango Şans Oyunları uygulaması üzerinden satın alınan biletler, kuponlar ve Kazı Kazan oyun harcamaları iade edilemez.
 14. Bir üye kampanyaya sadece bir defa ve tek Milli Piyango Online hesabı ile katılabilir. Üyenin 2 veya daha fazla oyun hesabı açması durumunda, Milli Piyango Online üyenin bonus ve kazanç iptal hakkını saklı tutar.
 15. Kazançlarınız için verilen ikramiyeler mevcut durumda Veraset ve İntikal Vergisi Kanununda belirtilen 23.387 TL istisna tutarı hariç olmak üzere %20 veraset ve intikal vergisine tabidir
 16. Milli Piyango Online gerekli gördüğü takdirde kampanya şartlarında değişiklik yapabilir, kampanyayı daha erken sonlandırabilir ve kampanya koşullarının kötüye kullanıldığı hallerde bonus ve kazanç iptal hakkını saklı tutar.
 17. Kampanyaya 18 yaşından küçükler ve Türkiye Cumhuriyeti tarafından Yabancı Kimlik Numarası verilen kişiler katılamaz.
 18. Bu kampanyaya katılan herkes yukarıdaki koşulları kabul etmiş sayılmaktadır.