1)   Milli Piyango hesabıma nasıl para yatırabilirim?

Anlaşmalı olduğumuz bankaların Ödemeler sekmesi altındaki Şans Oyunları’ ndan Milli Piyango’ yu seçerek Türkiye Cumhuriyeti Kimlik Numaranızı (TCKN) ve yatırmak istediğiniz tutarı girerek Milli Piyango oyun hesabınıza hızlıca havale yapabilirsiniz.

2)   EFT ile yatırdığım para Milli Piyango Online hesabıma geçmedi ne yapabilirim?

    Yapılan EFT nin Milli Piyango Online hesabına geçmemesinin 5 nedeni olabilir.

1 - EFT işlemi bankaların mesai saatleri dışında yapılmış olabilir.

2- EFT bilgileri hatalı girildiği için tutar banka hesabımıza yansımamış olabilir.

3 - Banka kanalında ve Millipiyangoonline.com'da kayıtlı Kimlik Numaranız eşleşmemiş olabilir. Size ait bir banka hesap kanalı aracılığı ile sadece kendi Millipiyangoonline.com üye hesabınıza para gönderimi yapabilirsiniz. Size ait olmayan bir Millipiyangoonline.com üyelik hesabına para gönderimi yapamazsınız.

4 - İşlem yapmakta olduğunuz bankada Kimlik Numaranız kayıtlı olmayabilir.

5 - TCKN eksik, yanlış veya hiç yazılmamış olabilir.

Gerekli kontrollerin ardından deha detaylı bilgi almak için Milli Piyango Online hesabınıza yaptığınız para transferine ait dekontunuzu destek@millipiyangoonline.com adresine gönderebilir, 0850 390 7333 numaralı Müşteri Destek Hattını arayabilir ya da Canlı Destek uygulaması üzerinden destek ekibimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

3)   Milli Piyango hesapları arasında para transferi yapmak mümkün mü?

Milli Piyango hesapları arası para transferi uygulamamız bulunmamaktadır.

4)   Para yatırırken ödenen komisyon ücreti nedir?

Banka Kanallarına Göre Para Yatırma Komisyon Bedelleri

1)   Milli Piyango hesabımdaki parayı nasıl tahsil edebilirim?

Milli Piyango Online hesabınıza giriş yaptıktan sonra Hesabım > Para Çekme sayfası üzerinden oyun hesabınızda bulunan çekilebilir tutarı, çekmeyi istediğiniz banka hesabına ait IBAN bilgisini girerek banka hesabınıza transfer edebilirsiniz.

Milli Piyango Online hesabınızdan para çekme talebinde bulunabilmeniz için çekmek istediğiniz tutarın en az 20 TL olması gerekmektedir. Ancak aşağıda belirtilen saatler için para çekebileceğiniz minimum tutar, bankalara göre değişiklik gösterebilmektedir.

Anlaşma dışı bankalardan yapacağınız para çekme talepleri, EFT saatleri içerisinde (mesai saatleri) banka hesabınıza aktarılmaktadır. Para çekme talebinizin gerçekleşeceği günün, resmi/dini bayram günleri ile yılbaşı günü olan genel tatil günlerine rastlaması durumunda işleminiz, bu günleri takip eden ilk iş günü gerçekleşecektir.

Dikkat Edilmesi Gereken Önemli Hususlar;

Sadece kendinize ait olan vadesiz bir banka hesabına para çekme talebinde bulunabilirsiniz.

Kendi adınıza kayıtlı IBAN bilgilerinizi doğru olarak tanımlamalısınız. Lütfen IBAN bilginizi arada boşluk bırakmadan, 26 karakter olacak şekilde ve büyük harf kullanarak giriniz.

Para çekme talebinde bulunmadan önce lütfen Milli Piyango Online bakiyenizi kontrol ediniz, bakiyenizdeki çekilebilir tutardan yüksek bir tutar çekilemez.

İlk para çekme talebiniz onaylanmadan ikinci bir para çekme talebiniz kabul edilemez.

Kredi kartınıza para gönderimi yapılamamaktadır. Banka hesap kartı ve banka müşteri numaraları tanımlandığında da para gönderimi yapılamamaktadır.

Sadece TL olarak ödeme yapılabilmektedir.

2)   Milli Piyango hesabımdan para çekerken komisyon ücreti alınır mı?

     Para çekme işleminde herhangi bir komisyon bedeli alınmaz.

3)   Para çekme talebinde bulundum ama para banka hesabıma aktarılmadı. Neden olabilir?

    Para çekme talebiniz iptal edilerek tutar Millipiyango Online hesabınıza geri aktarılmış olabilir. Hesabım > İşlem Geçmişim ekranından para çekme talebinizin durumunu kontrol edebilirsiniz.

Mesai saatleri sona erdiği için para çekme talebiniz gerçekleşmemiş olabilir. İlk iş gününde talebiniz gerçekleşmek üzere beklemektedir.

Aynı gün içerisinde en fazla 3 adet para çekme talebinde bulunabilirsiniz, sonraki para çekme taleplerinizin ertesi gün yeniden yapılması gerekmektedir.

Daha fazla bilgi için destek@millipiyangoonline.com adresine e-posta gönderebilir, 0850 390 7333 numaralı Müşteri Destek Hattını arayabilir ya da Canlı Destek uygulaması üzerinden destek ekibimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

1)   Milli Piyango Online Hesabı Nasıl Oluşturabilirim?

     Üye Ol sayfasında yer alan formu doldurarak yeni hesap oluşturabilirsiniz. 18 yaşını doldurmuş her T.C. vatandaşı Milli Piyango Online üyesi olabilir.

Milli Piyango Online hesap bilgileriniz üyelik kaydınız tamamlandığında belirttiğiniz e-posta adresinize gönderilecektir.

2)   Üye oldum, hesabıma nasıl giriş yapabilirim?

    Giriş Yap butonuna basarak, üyelik bilgilerine kaydettiğiniz e-posta adresi, Türkiye Cumhuriyeti Kimlik Numarası veya e-posta ile size iletilen hesap numarası bilgilerinden biri ve şifreniz ile hesabınıza giriş yapabilirsiniz.

3)   Şifremi unuttum, hesabıma nasıl erişebilirim?

    Giriş Yap ekranında yer alan "Şifremi Unuttum" linkine tıkladıktan sonra gerekli talimatları takip ederek şifrenizi sıfırlayabilir ve yeni şifrenizle hesabınıza giriş yapabilirsiniz.

1)   Milli piyango bileti nasıl alabilirim?

     Bilet alabilmeniz için öncelikle Milli Piyango Online hesabınıza para yatırmanız gerekmektedir. Hesabınızda yeterli bakiyenizin olması durumunda web sitesi veya mobil aplikasyonumuzda yer alan Milli Piyango menüsünden çevrimiçi bilet alabilirsiniz.

2)   Çılgın Sayısal Loto, Süper Loto gibi sayısal oyunları nasıl oynayabilirim?

     Oyun oynayabilmeniz için öncelikle Milli Piyango Online hesabınıza para yatırmanız gerekmektedir. Hesabınızda yeterli bakiyenizin olması durumunda web sitesi veya mobil aplikasyonda yer alan Sayısal Oyunlar menüsünden Sayısal Loto ve Süper Loto oyunlarını çevrimiçi oynayabilirsiniz.

3)   Satın aldığım Milli Piyango biletlerimi, oynadığım Sayısal ve Kazı Kazan oyunlarını web sitesinde nereden görüntüleyebilirim?

     Web sitesi veya mobil aplikasyonda yer alan Hesabım > İşlem Geçmişim sayfasından aktif ve geçmiş biletleriniz ile oynadığınız oyunları görüntüleyebilirsiniz.

4)   Web sitesinde kazandığım Milli Piyango biletlerimi veya Sayısal ve Kazı Kazan oyunlarını nasıl görüntüleyebilirim?

     Web sitesi veya mobil aplikasyonda yer alan Hesabım > İşlem Geçmişim sayfasından kazançlarınızı görüntüleyebilirsiniz.