Millipiyango Online üyeleri için Para Yatırma Yöntemleri

EFT ile dilediğiniz bankadan, oyun hesabınıza 7/24 para yatırabileceğiniz gibi anlaşmalı olduğumuz 13 Bankanın Mobil, İnternet, ATM ve Telefon Bankacılığı kanalları üzerinden Havale ile para yatırabilirsiniz.

EFT ile para yatırma

Tüm bankaların bankacılık uygulamaları üzerinden EFT ile para transferi menüsünü seçerek;

  1. Alıcı ismi alanına ,"Sisal Şans"
  2. IBAN alanına ; TR890006200038100006251483, 
  3. Açıklama alanına ; Kendinize ait TCKN 'Türkiye Cumhuriyeti Kimlik numarası' 
  4. Yatırmak istediğiniz tutar bilgisini girerek EFT'nizi gerçekleştirebilirsiniz.

EFT ile para yatırma hakkında sıkça sorulan sorular

Milli Piyango Online hesabınıza anlaşmalı bankalar dışında tüm bankalardan para göndermek için; Garanti BBVA'ya ait TR890006200038100006251483 IBAN bilgisini kullanarak kendinize ait üye hesabınıza EFT ile para yatırabilirsiniz. 

EFT işlemlerinden alınabilecek ücret, işlem tutarının 1.000 TL ve altında olması halinde mobil bankacılık uygulamaları ve internet bankacılığı aracılığıyla yapılan işlemler ile düzenli ödemelerde 1 TL'yi, ATM'den yapılan işlemlerde 2 TL'yi, diğer kanallar ile yapılan işlemlerde ise 5 TL'yi geçemez.

İşlem tutarının 1.000 TL ile 50.000 TL arasında olması halinde bu sınırlar sırasıyla 2 TL, 5 TL ve 10 TL olarak, işlem tutarının 50.000 TL üzerinde olması halinde bu sınırlar sırasıyla 25 TL, 50 TL ve 100 TL olarak uygulanır.

Daha detaylı bilgi ive bankadan bankaya değişebilen komisyon uygulamaları için Bankanız ile görüşebilirsiniz.

EFT ile yapılan para transferleri işlem dekontunuzun üzerinde yer alan kimlik numarasına ait oyun hesabına aktarılacaktır.

EFT ile yapacağınız para transfer işlemlerinde, sadece kendinize ait Milli Piyango Online üyelik hesabınıza para gönderimi yapabilirsiniz.

EFT ile ödeme yapma adımlarında dikkat edilmesi gereken noktalar aşağıdaki gibidir ;

1.EFT işlemleri hafta içi 17:00'ye kadar gerçekleşmektedir. Para aktarımlarınızı bu saatten önce yapınız. Aksi durumda paranız bir sonraki iş günü Milli Piyango Online hesabınıza aktarılacaktır.

2.Alıcı kısmına mutlaka 'Sisal Şans' yazın. Farklı bir isim yazılması durumunda gönderilen tutar üyelik hesabınıza geçmeyecektir.

3.Lütfen işlem yaptığınız bankada kimlik numarası bilginizin kayıtlı olduğundan emin olunuz.

4.Bankaların EFT menüleri birbirinden farklı olup, minimum EFT yapılacak tutar ve işlem ücretleri bankalar tarafından belirlenmektedir.

IBAN (International Bank Account Number-Uluslararası Banka Hesap Numarası), para transferlerinin yanlış hesap numaralarına yapılmasını önlemek amacıyla ilk olarak Avrupa Birliği ülkelerinde ortaya çıkmış bir hesap numarası standardıdır.

IBAN Nasıl Kullanılır?

Her banka, müşterisinin para transferine konu hesabi için IBAN'i üretmiş durumdadır ve müşterisine bildirir.

Parayı alacak olan kişi (ALICI) kendi hesabına ait IBAN'ı parayı gönderecek olan kişiye (GÖNDERİCİ) bildirir.

Gönderici, para transfer emrini kendi bankasına verirken alıcının IBAN'ını belirtir. Göndericinin bankası bu IBAN'i doğrular ve alıcının IBAN'ina para transferini gerçekleştirir.

Ülkemizin IBAN uzunluğu 26 hane olarak belirlenmiştir. 

Yapılan EFT nin Milli Piyango Online hesabına geçmemesinin 5 nedeni olabilir.

1 - EFT işlemi bankaların mesai saatleri dışında yapılmış olabilir.

2- EFT bilgileri hatalı girildiği için tutar banka hesabımıza yansımamış olabilir.

3 - Banka kanalında ve Millipiyangoonline.com'da kayıtlı TC Kimlik Numaranız eşleşmemiş olabilir. Size ait bir banka hesap kanalı aracılığı ile sadece kendi Millipiyangoonline.com üye hesabınıza para gönderimi yapabilirsiniz. Size ait olmayan bir Millipiyangoonline.com üyelik hesabına para gönderimi yapamazsınız.

4 - İşlem yapmakta olduğunuz bankada Kimlik Numaranız kayıtlı olmayabilir.

5 - Millipiyangoonline.com üyelik hesabınıza bir şirket hesabından para yatırma işlemi gerçekleştirmiş olabilirsiniz. Şirket hesabında bulunan VKN 'Vergi Kimlik Numarası' ile Millipiyangoonline.com üyelik hesabınızdaki TCKN ' Türkiye Cumhuriyeti Kimlik Numarası' eşleşmediği için yatırdığınız para Şirket hesabınıza geri iade edilecektir.

Gerekli kontrollerin ardından deha detaylı bilgi almak için Milli Piyango Online hesabınıza yaptığınız para transferine ait dekontunuzu destek@millipiyangoonline.com adresine gönderebilir, 0850 390 7333 numaralı Müşteri Destek Hattını arayabilir ya da Canlı Destek uygulaması üzerinden destek ekibimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

HAVALE ile para yatırma

Anlaşmalı olduğumuz bankaların bankacılık uygulamaları üzerinden;

  1. 'Ödemeler' sekmesinde bulunan 'Şans Oyunları' menüsünü seçmelisin,
  2.  Kurum olarak 'Milli Piyango' şeçimi yapmalısın,
  3. ''Üye Numarası' veya 'Üye No' alanına kendine ait TCKN bilgisini girmelisin,
  4. Yatırmak istediğin tutar bilgisini girerek Havale'ni gerçekleştirebilirsin.

Para Yatırma Komisyon Bedelleri

 

Millipiyangoonline.com oyun hesabınıza Mobil Bankacılık ve İnternet Bankacılığı kanalları üzerinden para yatırmak için daha detaylı bilgiyi aşağıda sizin için hazırladığımız videoda bulabilirsiniz.