Milli Piyango Yeni Üyelere Özel Kampanya

MP-5 kodlu hoşgeldin bonusu kampanyası 27 Nisan ve 3 Mayıs 2021 tarihleri arasında gerçekleştirilmiştir. Bu tarihlerde üye olunarak kazanılan MP-5 bonusu 1 Haziran 2021 tarihine kadar geçerlidir.

Sıkça Sorulan Sorular

1-     Kampanyaya nasıl katılabilirim?

Kampanya tarihleri arasında, Üye Ol sayfasında yer alan “Hoş geldin Bonusu” alanına MP-5 kodunu girip, yeni Milli Piyango Online üyelik kaydı oluşturarak kampanyaya katılabilirsiniz.

2-     Kampanyaya kimler katılabilir?

Kampanya tarihleri arasında www.millipiyangoonline.com veya Milli Piyango Şans Oyunları mobil uygulaması üzerinden yeni üye olanlar bu kampanyaya katılabilir. 18 yaşını doldurmuş her T.C. vatandaşı Milli Piyango Online üyesi olabilir.

3-     Bonus Milli Piyango Online oyun hesabına ne zaman yüklenecek?

Bonus, üye kaydınız oluşturulduktan kısa bir süre sonra hesabınıza yüklenecektir. Bonus bakiyenizi Hesabım > Bonus ve Kuponlarım sayfası üzerinden görüntüleyebilirsiniz.

4-     Bonus hangi oyunlarda geçerli olacak?

Bonus, Milli Piyango Online’da yer alan Milli Piyango, Çılgın Sayısal Loto, Süper Loto ve Kazı Kazan oyunlarında kullanılabilir.

5-     Bonus hangi tarihe kadar geçerlidir?

Bonus, 1 Haziran 2021 tarihine kadar geçerlidir.

6-     Bonus ile oynadığım oyunlara ikramiye çıktığında kazancım nereye ve ne zaman yatırılacak?

Kazancınız, Milli Piyango, Çılgın Sayısal Loto ve Süper Loto oyunları için çekiliş tamamlandığında; Kazı Kazan oyunları için ise anında Milli Piyango Online oyun hesabınıza otomatik olarak yatırılacaktır.

7-     Kazancımı nasıl çekebilirim?

Oyuncularımız Milli Piyango Online hesaplarına yüklenen ikramiyeleri, online platformlarımız üzerinden bankaya para çekme işlemi ile banka hesaplarına transfer edebilirler.

Kazanan oyuncularımız online platformlarımızdan birine giriş yaptıktan sonra Hesabım > Para Çekme menüsü altından ikramiyelerini çekmek istedikleri bankanın IBAN numarasını ve çekmek istedikleri tutarı girerek ikramiyelerini banka hesaplarına çekme talimatı verebilirler. Milli Piyango Online hesabınızdan para çekme talebinde bulunmak için çekilmek istenilen tutarın en az 10 TL olması gerekmektedir. Kazanan oyuncularımız sadece kendilerine ait olan vadesiz bir banka hesabına para çekme talebinde bulunabilirler. İkramiye ödemeleri en fazla 5 gün içerisinde oyuncularımızın banka hesaplarına yapılmaktadır.

Kampanya Koşulları

  • Kampanya, Milli Piyango Şans Oyunları mobil uygulaması veya www.millipiyangoonline.com web sitesi üzerinden MP-5 kodu ile oluşturulacak yeni üyeliklerde geçerlidir.
  • Kampanyaya 18 yaşından küçükler ve Türkiye Cumhuriyeti tarafından Yabancı Kimlik Numarası verilen kişiler katılamaz.
  • Bir üye kampanyaya sadece bir defa ve tek Milli Piyango Online hesabı ile katılabilir. Üyenin 2 veya daha fazla oyun hesabı açması durumunda, Milli Piyango Online üyenin bonus ve kazanç iptal hakkını saklı tutar.
  •  Kampanya kapsamında bir üyenin kazanabileceği maksimum bonus tutarı 5 TL'dir.
  • Bonus Milli Piyango Online hesabınıza çekilemez bakiye olarak aktarılacaktır. Bonus bakiyeniz ile oynadığınız oyunlardan elde edilen kazançlar çekilebilir tutar olarak nakit bakiyenize aktarılmaktadır.
  •  www.millipiyangoonline.com web sitesinden veya Milli Piyango Şans Oyunları uygulaması üzerinden satın alınan biletler, kuponlar ve Kazı Kazan oyun harcamaları iade edilemez.
  • Verilen ikramiyeler mevcut durumda Veraset ve İntikal Vergisi Kanununda belirtilen 7.703 TL istisna tutarı hariç olmak üzere %20 veraset ve intikal vergisine tabidir.
  •  Milli Piyango Online gerekli gördüğü takdirde kampanya şartlarında değişiklik yapabilir, kampanyayı daha erken sonlandırabilir ve kampanya koşullarının kötüye kullanıldığı hallerde bonus ve kazanç iptal hakkını saklı tutar.
  • Bu kampanyaya katılan herkes, yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılır.

Yardıma mı ihtiyacın var?